WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Prądownice wodne 52

Aktywne filtry

Prądownica ROSENBAUER 99 EN

Prądownica ROSENBAUER 99 EN charakteryzuje się niską masą (2 kg) i dużym zakresem przepływu wody od 17 do 130 l/min.

Cena 2 750,28 zł

Prądownica ROSENBAUER 100 EN

Prezentujemy nowoczesną, wysokiej jakości Prądownicę ROSENBAUER 100 EN. Łatwy wybór wydajności z możliwością podawania różnych typów strumieni gaśniczych.

Cena 2 804,40 zł

Prądownica ROSENBAUER 101 EN

Prezentujemy wykonane z wysokiej jakości materiałów Prądownice ROSENBAUER 101 EN, posiadające z certyfikat CNBOP. Regulowana wydajność od 130 do 400 l/min.

Cena 2 858,52 zł

Prądownica wodno-pianowa Turbomatic

Prądownica wodno-pianowa Turbomatic jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Nakręcenie na głowicę nakładki pianowej pozwala na uzyskanie strumienia piany ciężkiej.

Cena 1 450,00 zł

Prądownica AWG TURBOMASTER 52

Dzięki wyposażonej w głowicę TURBO Prądownicy AWG TURBOMASTER 52 uzyskamy możliwość wytworzenia strumienia zwartego, rozproszonego oraz parasola ochronnego.

Cena 2 500,00 zł

Prądownica PW 52/R prosta

Wysokiej jakości prądownica dostosowana do potrzeb jednostek ochrony przeciwpożarowej. Sprawdzona w działaniu, pozwala podawanie strumieni zwartych oraz rozproszonych.

Cena 250,00 zł

Prądownica TURBO JET 2011

W przeciwieństwie do prądownicy TURBO SUPON, posiada dodatkowy pierścień, który pozwala na regulację przepływu wody. Dzięki temu można uzyskać prądy mgłowe oraz kropliste.

Cena 1 624,00 zł

Prądownica PW 52 TURBOSUPON

Prądownica posiada specjalne zawory kulowe, które mogą wytwarzać strumienie zwarte oraz rozproszone z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego.

Cena 1 084,00 zł

Prądownica BlueDevil 3012

Niskociśnieniowa wodna prądownica BlueDevil 3012 z systemem RYLASTIC, bez pierścienia obrotowego. Model daje możliwość zainstalowania nasadki do piany ciężkiej

Cena 2 250,00 zł

Prądownica PW 52 TURBO

Wysokiej jakości Prądownica PW 52 TURBO do wytwarzania strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110º

Cena 838,00 zł

Prądownica strażacka G-Force

Tym co wyróżnia Prądownicę strażacką G-Force od innych prądownic jest innowacyjny zawór ślizgowy gwarantujący płynność działania i niezaburzony przepływ.

Cena 4 674,00 zł

Prądownica 52 prosta na zawody

Prądownica 52 prosta na zawody przeznaczona do wytwarzania strumieni zwartych, znajdująca się na zakończeniu linii gaśniczej. 

Cena 173,00 zł

Prądownica STI 95 PV TIPSA

Prądownica STI 95 PV TIPSA przeznaczona do gaszenia pożarów w przestrzeni otwartej. Stała wydajności (niezależna od kąta rozproszenia) 360 l/min przy 7 barach.

Cena 1 050,00 zł

Prądownica DELTA FIRE ATTACK 500 PRO

Ważąca niecałe 2kg, charakteryzująca się niezawodnością Prądownica DELTA FIRE ATTACK 500 PRO powstała przy współpracy z brytyjskimi służbami ratowniczymi.

Cena 2 800,00 zł

Prądownice wodne 52 - niezbędny element wyposażenia każdej jednostki Straży Pożarnej

Sprzęt i wyposażenie wykorzystywane przez formacje zarówno Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej – w tym prądownice wodne 52 - powinny  spełniać  wymagania  techniczno--użytkowe określone w Rozporządzeniu   Ministra   Spraw   Wewnętrznych   i   Administracji   z   dnia   27 kwietnia 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów służących  zapewnieniu  bezpieczeństwa  publicznego  lub  ochronie  zdrowia  i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania. Dokumentami potwierdzającym spełnienie tych wymagań są Świadectwa Dopuszczenia CNBOP-PIB. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo prądownice spełniające wszelkie wymagania o czym informujemy na stronach poszczególnych produktów.

Prądownica wodna prosta lub TURBO

W zależności od preferencji użytkownika w naszym sklepie możecie Państwo zakupić zarówno prądownice proste jak i nowocześniejsze prądownice turbo. Posiadamy sprzęt sprawdzonych producentów takich ja Rosenbauer (np. spełniająca wymagania norm europejskich prądownica Turbo RB 101 EN) czy polskiego producenta Supon Białystok – np. prądownica PW 52 TURBOSUPON. Na naszym blogu zamieściliśmy wideo prezentację bardzo popularnej prądownicy strażackiej AWG Turbomaster, którą również posiadamy w sprzedaży. Dodatkowo oferujemy lekką i mobilną prądownicę prostą 52 na zawody. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną szeroką ofertą.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?