Prądownica TURBO JET 2011 -  Prądownice wodne 52
Prądownica TURBO JET 2011 -  Prądownice wodne 52
Prądownica TURBO JET 2011 -  Prądownice wodne 52

Prądownica TURBO JET 2011

1 586,70 zł brutto
1 290,00 zł netto

Prądownica TURBO JET 2011

Budowa prądownicy TURBO JET 2011

Prądownica typu TURBO jest otwierana i zamykana za pomocą dźwigni zaworu. W przeciwieństwie do prądownicy TURBO SUPON, posiada dodatkowy pierścień, który pozwala na regulację przepływu wody. Dzięki temu można uzyskać prądy mgłowe oraz kropliste. Prądownica TURBO Jet jest przeznaczona do stosowania na zakończeniach linii wężowych w samochodach wodno-pianowych (szybkiego natarcia). Jest przystosowana do wytwarzania następujących strumieni wodnych: zwarty, rozproszony, zwarty i rozproszony jednocześnie. Można ponadto podawać dwa strumienie jednocześnie: zwarty i rozproszony.

Zastosowanie

Prądownica wodno-pianowa TURBO JET 2011 została wyposażona w specjalne zawory kulowe, które służą do wytwarzania rozproszonych oraz zwartych strumieni. Dodatkowo możliwa jest płynna regulacja kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110°. Oprócz tego prądownice posiadają możliwość płynnej regulacji wydajności w przedziale 100-500 l/min, a także funkcję przepłukania. Co więcej, posiadają nasady obrotowe.

pradowni pradownic pradown pradownica wod wodn turb 

4 / 5
(5 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć