Kategorie

Prądownica TURBO JET 2011

brutto1 586,70 zł

netto1 290,00 zł

CNBOP
Prądownica TURBO JET 2011 4 1 5 4

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 4

Wysokiej jakości prądownica została dostosowana do potrzeb jednostek ochrony przeciwpożarowej. Wielokrotnie sprawdzana w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Zapewnia podawanie różnych rodzajów prądów wody.

Nowy produkt

Prądownica TURBO JET 2011

Budowa prądownicy TURBO JET 2011

Prądownica typu TURBO jest otwierana i zamykana za pomocą dźwigni zaworu. W przeciwieństwie do prądownicy TURBO SUPON, posiada dodatkowy pierścień, który pozwala na regulację przepływu wody. Dzięki temu można uzyskać prądy mgłowe oraz kropliste. Prądownica TURBO Jet jest przeznaczona do stosowania na zakończeniach linii wężowych w samochodach wodno-pianowych (szybkiego natarcia). Jest przystosowana do wytwarzania następujących strumieni wodnych: zwarty, rozproszony, zwarty i rozproszony jednocześnie. Można ponadto podawać dwa strumienie jednocześnie: zwarty i rozproszony.

Zastosowanie

Prądownica wodno-pianowa TURBO JET 2011 została wyposażona w specjalne zawory kulowe, które służą do wytwarzania rozproszonych oraz zwartych strumieni. Dodatkowo możliwa jest płynna regulacja kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110°. Oprócz tego prądownice posiadają możliwość płynnej regulacji wydajności w przedziale 100-500 l/min, a także funkcję przepłukania. Co więcej, posiadają nasady obrotowe.

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :