Kategorie

Prądownica PW 52 TURBOSUPON

brutto805,65 zł

netto655,00 zł

Prądownica posiada specjalne zawory kulowe, które mogą wytwarzać strumienie zwarte oraz rozproszone z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego.

SUP06

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Prądownica PW 52 TURBOSUPON 

Budowa prądownicy TURBO SUPON

Prądownice TURBO SUPON jest otwierana oraz zamykana za pomocą specjalnej dźwigni zaworu. Stanowi zakończenie gaśniczych linii wężowych, które zasilane są motopompami lub autopompami.Wyposażona jest w specjalne nasady obrotowe i zawory kulowe. Zawory te są wykonane w najwyższej jakości materiałów. Ze względu na regulowanie natężenia przepływu, posiadają specjalne oznaczenia dotyczące minimalnej oraz maksymalnej wartości natężenia przepływu- również określone są wartości nominalne. Z kolei regulatory posiadają dodatkowe wyposażenie w postaci mechanizmu zatrzaskowego- znajduje się tam dodatkowe oznaczenie liczbowe, które określa poszczególne pozycje natężenia przepływu.

Zastosowanie prądownicy TURBO SUPON

Prądownica TURBO SUPON posiada specjalne zawory kulowe, które mogą wytwarzać strumienie zwarte oraz rozproszone z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110°. Umożliwiają płynną regulację wydajności na poziomie 100-500l/min. Wydajność wyraża się w 200l/min przepływu.

pradowni pradownic pradown pradownica wod wodn turb 

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :