W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Prądownica PW 52 TURBOSUPON -  Prądownice wodne 52

Prądownica PW 52 TURBOSUPON

805,65 zł brutto
655,00 zł netto

Prądownica PW 52 TURBOSUPON 

Budowa prądownicy TURBO SUPON

Prądownice TURBO SUPON jest otwierana oraz zamykana za pomocą specjalnej dźwigni zaworu. Stanowi zakończenie gaśniczych linii wężowych, które zasilane są motopompami lub autopompami.Wyposażona jest w specjalne nasady obrotowe i zawory kulowe. Zawory te są wykonane w najwyższej jakości materiałów. Ze względu na regulowanie natężenia przepływu, posiadają specjalne oznaczenia dotyczące minimalnej oraz maksymalnej wartości natężenia przepływu- również określone są wartości nominalne. Z kolei regulatory posiadają dodatkowe wyposażenie w postaci mechanizmu zatrzaskowego- znajduje się tam dodatkowe oznaczenie liczbowe, które określa poszczególne pozycje natężenia przepływu.

Zastosowanie prądownicy TURBO SUPON

Prądownica TURBO SUPON posiada specjalne zawory kulowe, które mogą wytwarzać strumienie zwarte oraz rozproszone z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110°. Umożliwiają płynną regulację wydajności na poziomie 100-500l/min. Wydajność wyraża się w 200l/min przepływu.

pradowni pradownic pradown pradownica wod wodn turb 

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć