Kategorie

Smok pływający AMPHIBIO MINI

brutto2 700,00 zł

netto2 195,12 zł

Smok pływający AMPHIBIO MINI idealny do pracy w pobliżu brzegu. Konstrukcja złożona z komory zasysającej wyposażonej w siatkę i zawór zwrotny oraz pływaka.

AMP001

Nowy produkt

5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 1

Smok pływający AMPHIBIO MINI

Czym jest smok ssawny?

Smokiem ssawnym nazywa się zakończenie linii ssawnej w trakcie czynności pobierania wody gaśniczej ze zbiorników otwartych. Smok ssawny zbudowany jest z korpusu, lejka napływu wody ze specjalnym sitem ochronnym, zaworu zwrotnego i dźwigni oraz ssawnej nasady. Cały korpus wykonany jest z aluminium. Zwrotny zawór jest wyposażony w dźwignię, która umożliwia jego otworzenie przez pociągnięcie linki zamocowanej, a także odwodnienie linii ssawnej po zakończeniu przeprowadzanej akcji gaśniczej.

Pływający smok ssawny AMPHIBIO

Smok ssawny AMPHIBIO MINI służy do zabezpieczenia modułów pompowych przed zassaniem niebezpiecznych elementów. Dzieje się to w szczególności, gdy zasysanie jest bardzo blisko brzegu. W miejscach, gdzie dno łagodnie opada normalny smok ssawny zasysałby praktycznie sam muł, piach oraz bagno. Sama konstrukcja pływaka przypomina motopompę pływającą. Smok ma zdolność zasysania do poziomu 1,5-2cm, a jego ruchoma głowica dokładnie dopasowuje się do kąta podejścia węża.

Właściwości

Smok pływający składa się z dwóch podstawowych części: komory zasysającej (1) i pływaka (2), przy czym komora ssąca może obracać się i kompensuje ciężar podłączonych węży ssawnych.
Komora ssąca wyposażona jest w siatkę z tworzywa sztucznego z zaworem zwrotnym.
Ergonomiczny kształt pływaka ma nowoczesny wygląd i jest wyposażony w uchwyty transportowe
Smok wyposażony jest w nasadę 110 mm

Specyfikacja produktu

Wymiary zewnętrzne (DxSxW) mm: 608x454x171
Waga kg: 8

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :