Kategorie

Smok ssawny skośny 110

brutto595,32 zł

netto484,00 zł

CNBOP
Smok ssawny skośny 110

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Dzięki konstrukcji smoka ssawnego skośnego istnieje możliwość wypompowania wody do poziomy 20 mm. Powyższy smok jest szczególnie przydatny przy zalanych piwnicach oraz innych lokalnych podtopieniach gdzie konieczne jest wypompowanie z miejsc trudno dostępnych oraz gdy chcemy wyssać wodę do poziomu kilkunastu milimetrów.

Nowy produkt

Smok ssawny skośny 110

Do czego służy smok ssawny?

Smok ssawny to mały przyrząd, który jest podłączany do zakończenia linii ssawnej. Używany jest w trakcie podejmowanych czynności przez strażaków, które mają na celu pobieranie wody służącej do gaszenia pożaru ze zbiorników wodnych. Został wyposażony w kilka podstawowych elementów takich jak: korpus, napływowy lejek, sito ochronne, zawór zwrotny, nasada oraz dźwignia. Korpus smoka ssawnego jest wykonany z aluminium. Dźwignia, która jest składową częścią zwrotnego zaworu, pełni bardzo ważną funkcję. Dzięki niej możliwe jest otworzenie korpusu z wykorzystaniem linki, a następnie jego zamknięcie w chwili, gdy kończy się akcja gaśnicza.

Smok ssawny skośny 110

Smok ssawny ma za zadanie zabezpieczyć moduły pompowe przed niebezpiecznymi skutkami, jakie wynikają z zassania się niektórych elementów. Następuje to głównie w sytuacji, gdy smok znajduje się bardzo blisko brzegu. Konstrukcja smoka ssawnego skośnego pozwala na wypompowanie wody do poziomu 20mm. Doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy dochodzi do zalania lokalnych pomieszczeń takich jak piwnica czy inne miejscowe podtopienia. Sprawdzi się zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach, gdzie będzie konieczne wypompowanie zanieczyszczonej wody.

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :