Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik zawierający m. in. preparat Sintan®, granulat Sorbent Compakt®, płachty sorbcyjne i  chodnik sorbcyjno-izolacyjny.

">

Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Smok ssawny skośny 110

brutto595,32 zł

netto484,00 zł

Smok ssawny skośny 110 sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach, gdzie konieczne jest wypompowanie zanieczyszczonej wody. 

ENP025

Nowy produkt

CNBOP

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Smok ssawny skośny 110

Do czego służy smok ssawny?

Smok ssawny to mały przyrząd, który jest podłączany do zakończenia linii ssawnej. Używany jest w trakcie podejmowanych czynności przez strażaków, które mają na celu pobieranie wody służącej do gaszenia pożaru ze zbiorników wodnych. Został wyposażony w kilka podstawowych elementów takich jak: korpus, napływowy lejek, sito ochronne, zawór zwrotny, nasada oraz dźwignia. Korpus smoka ssawnego jest wykonany z aluminium. Dźwignia, która jest składową częścią zwrotnego zaworu, pełni bardzo ważną funkcję. Dzięki niej możliwe jest otworzenie korpusu z wykorzystaniem linki, a następnie jego zamknięcie w chwili, gdy kończy się akcja gaśnicza.

Smok ssawny skośny 110

Smok ssawny ma za zadanie zabezpieczyć moduły pompowe przed niebezpiecznymi skutkami, jakie wynikają z zassania się niektórych elementów. Następuje to głównie w sytuacji, gdy smok znajduje się bardzo blisko brzegu. Konstrukcja smoka ssawnego skośnego pozwala na wypompowanie wody do poziomu 20mm. Doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy dochodzi do zalania lokalnych pomieszczeń takich jak piwnica czy inne miejscowe podtopienia. Sprawdzi się zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach, gdzie będzie konieczne wypompowanie zanieczyszczonej wody.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :