Kategorie

Smok do pompy szlamowej SPS100-0

brutto553,50 zł

netto450,00 zł

Smok do pompy szlamowej SPS100-0 do zabezpieczenia wirnika pompy przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w pobieranej na cele gaśnicze wodzie.

MIKO003

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Smok do pompy szlamowej SPS100-0

Smok ssawny- do czego służy?

Smok ssawny jest narzędziem, które wykorzystywane jest w trakcie akcji gaśniczej. To specyficzne zakończenie linii ssawnej, której używa się w trakcie czynności, jakie podejmują strażacy w celu pobierania wody gaśniczej ze zbiorników wodnych. Zbudowany jest z kilku podstawowych elementów. Jest to: korpus, napływowy lejek, sito ochronne, zawór zwrotny, nasada, dźwignia. Korpus został wykonany z aluminium. Zawór zwrotny został wyposażony w dźwignię. Pełni ona bardzo ważną role, ponieważ służy do otwierania korpusu za pomocą linki, a następnie jego zamykania, gdy akcja gaśnicza zostanie zakończona.

Smok ssawny do pompy szlamowej SPS-100-0

Pompa szlamowa jest wykorzystywana jako urządzenie, które ma wypompować gęsty szlam i wszelakie zanieczyszczenia ze zbiornika wodnego. Z kolei smok ssawny do szlamowej pompy służy zabezpieczeniu wirnika takiej pompy przed tymi zanieczyszczeniami. Smok posiada podstawę okręgu oraz został wyposażony w specjalne ramki, które ograniczają przedostawanie się zanieczyszczeń. Posiada wydajność rzędu 1600l/min. Wysokość tafli wody sięga 40mm, ale smok może ją regulować na poziomie 40-10mm.

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :