Smok do pompy szlamowej SPS100-0 -  Smoki - 110

Smok do pompy szlamowej SPS100-0

553,50 zł brutto
450,00 zł netto

Smok do pompy szlamowej SPS100-0

Smok ssawny- do czego służy?

Smok ssawny jest narzędziem, które wykorzystywane jest w trakcie akcji gaśniczej. To specyficzne zakończenie linii ssawnej, której używa się w trakcie czynności, jakie podejmują strażacy w celu pobierania wody gaśniczej ze zbiorników wodnych. Zbudowany jest z kilku podstawowych elementów. Jest to: korpus, napływowy lejek, sito ochronne, zawór zwrotny, nasada, dźwignia. Korpus został wykonany z aluminium. Zawór zwrotny został wyposażony w dźwignię. Pełni ona bardzo ważną role, ponieważ służy do otwierania korpusu za pomocą linki, a następnie jego zamykania, gdy akcja gaśnicza zostanie zakończona.

Smok ssawny do pompy szlamowej SPS-100-0

Pompa szlamowa jest wykorzystywana jako urządzenie, które ma wypompować gęsty szlam i wszelakie zanieczyszczenia ze zbiornika wodnego. Z kolei smok ssawny do szlamowej pompy służy zabezpieczeniu wirnika takiej pompy przed tymi zanieczyszczeniami. Smok posiada podstawę okręgu oraz został wyposażony w specjalne ramki, które ograniczają przedostawanie się zanieczyszczeń. Posiada wydajność rzędu 1600l/min. Wysokość tafli wody sięga 40mm, ale smok może ją regulować na poziomie 40-10mm.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć