Smoki - 110

Aktywne filtry

Smok ssawny prosty 110

Smok ssawny prosty jest niezbędnym urządzeniem wykorzystywanym przy budowaniu linii ssawnej. Służy do pobierania wody ze zbiorników gaśniczych. 

Cena 609,00 zł

Smok ssawny skośny 110

Smok ssawny skośny 110 sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach, gdzie konieczne jest wypompowanie zanieczyszczonej wody. 

Cena 609,00 zł

Smok do pompy szlamowej SPS100-0

Smok do pompy szlamowej SPS100-0 do zabezpieczenia wirnika pompy przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w pobieranej na cele gaśnicze wodzie.

Cena 708,00 zł

Smok do pompy szlamowej SPS-100-45

Smok do pompy szlamowej SPS-100-45 jest niezbędny do ochrony pompy przed zanieczyszczeniami mogącymi przedostać się do wirników pompy wraz z pobieraną wodą.

Cena 778,00 zł

Smok do pompy szlamowej SPS-100-90

Smok ssawny do pompy szlamowej SPS-100-90 z nasadą 110mm do zapobiegania przedostania się większych zanieczyszczeń do wirnika pompy wraz z zasysaną cieczą.

Cena 778,00 zł

Smok pływający AMPHIBIO MINI

Smok pływający AMPHIBIO MINI idealny do pracy w pobliżu brzegu. Konstrukcja złożona z komory zasysającej wyposażonej w siatkę i zawór zwrotny oraz pływaka.

Cena 4 085,00 zł

Smoki – 110

Smoki ssawne tak jak inne elementy armatury pożarniczej podlegają certyfikacji przez CNBOP-PIB. Certyfikowane sprzęty i urządzenia wykorzystywane w pracy Strażaków dają możliwość pracy z narzędziami poddanymi kontroli zarówno w zakresie budowy, montażu czy procesu wykonania. Wielostopniowa kontrola i opatrzenie certyfikatem wyłącznie produktów spełniających wszelkie normy pozwala na pracę z wykorzystaniem sprzętów bezpiecznych dla użytkownika i skutecznych w akcji. W przypadku smoków ssawnych obowiązuje norma PN-M-51152 Sprzęt pożarniczy. Smoki ssawne. Z uwagi na prostą budowę, przy sprawdzaniu smoków ssawnych kontroli poddane są elementy takie jak konstrukcja wyrobu i znakowanie.

Smok ssawny W110

W ofercie naszego sklepu pożarniczego posiadamy smoki ssawne W110 opatrzone certyfikatem CNBOP-PIB. Smok ssawny prosty i skośny posiada wbudowany w korpus zawór zwrotny umożliwiający  wpływanie wody do wnętrza i uniemożlwiający jej wypływanie. Zawór działa na zasadzie siły ciążenia. Dodatkowo w smokach prostych zamontowana jest dźwignia umożliwiająca otwarcie zaworu od zewnątrz celem np. usunięcia wody z linii ssącej. W tej kategorii oferujemy również pływający smok ssawny AMPHIBIO MINI stosowany gdy do zasysania dochodzi blisko brzegu. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą smoków ssawnych W110.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?