Kategorie

Smok ssawny prosty 110

brutto557,00 zł

netto452,85 zł

Smok ssawny to podstawowy element przy budowaniu linii ssawnej zarówno do autopompy czy też motopompy. Siatka w jaką został wyposażony zapobiega przedostawaniu się elementów, które mogły by uszkodzić pompy np: większe kamienie, piach. Bardzo często stosowany w działaniach ratowniczo-gaśniczych ale jest też wymagany na zawodach sportowo-pożarniczych.

Nowy produkt

CNBOP

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Smok ssawny prosty 110

Jakie zadanie pełni smok ssawny?

Smok ssawny jest przyrządem wykorzystywanym w trakcie akcji gaśniczej. Jest to zakończenie linii ssawnej, jakie używane jest w trakcie przeprowadzanej akcji ratowniczej. Służy do pobierania wody gaśniczej ze zbiorników wodnych. Składa się z kilu bardzo ważnych elementów. Należy do nich: korpus, napływowy lejek, sito ochronne, zawór zwrotny, nasada i dźwignia. Korpus smoka ssawnego jest wykonany z aluminium. Zawór zwrotny został wyposażony w specjalną dźwignię, która ma bardzo ważne zadanie do wykonania. Za pomocą linki otwiera korpus, a następnie zamyka, kiedy strażacy kończą akcję gaśniczą.

Smok ssawny prosty 110

Smok ssawny prosty jest podstawowym elementem, jaki wchodzi w skład budowy linii ssawnej autopompy bądź motopompy. Posiada specjalną siatkę, której zadaniem jest zapobieganie przedostawaniu się wszystkich elementom, które mogłyby doprowadzić do uszkodzenia pompy (kamienie, muł, piach, błoto). Oprócz tego, że wykorzystywany jest w akcjach ratowniczo-gaśniczych, często jest obecny w trakcie przeprowadzanych zawodów sportowo-pożarniczych.

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć