Lista produktów marki STIHL

Firma STIHL stanowi na całym świecie synonim jakości i wytrzymałości swoich produktów. Jest niezawodnym sprzętem wykorzystywanym przez strażaków.

STIHL - synonim jakości i wytrzymałości

STIHL jest niemieckim producentem niezawodnego sprzętu wykorzystywanego przez Strażaków, leśników, rolników, budowlańców i prywatnych użytkowników na całym świecie. Marka STIHL jest niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości, niezawodnych urządzeń. Mimo niemal stuletniej historii firma STIHL wciąż idzie ze światowymi trendami, spełnia wszelkie, nawet bardzo wysokie oczekiwania klientów oraz realizuje się w nowatorskich rozwiązaniach. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że produkty STIHL nie mają większej konkurencji. Obecnie Grupa STIHL projektuje, produkuje i sprzedaje profesjonalne urządzenia dla leśnictwa, rolnictwa, firm pielęgnujących zieleń, firm budowlanych i użytkowników okazjonalnych. Urządzenia marki STIHL wyróżniają się łatwością w obsłudze i są odporne na długotrwałą eksploatację w ciężkich warunkach. Produkty marki STIHL zostały zaprojektowane w trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie klienta, nie zapominając przy tym o jak najmniejszej inwazyjności dla środowiska. Bogata oferta produktów marki STIHL pozwala na idealne dostosowanie się do potrzeb klienta. STIHL zapewnia odpowiednio wysoką jakość sprzętu, dopasowuje się do aktualnych potrzeb na rynku oraz zaskakuje swoją innowacyjnością.

Produkty marki STIHL w sklepie Strefa998.pl

W naszym sklepie pożarniczym nie mogło zabraknąć sprzętu tego producenta, dlatego znajdziecie Państwo tutaj duży wybór światowej klasy produktów marki STIHL. W ofercie dostępne są między innymi: pilarki spalinowe, pilarki do betonu, pilarki ratownicze, podkrzesywarki oraz przecinarki. Produkty marki STIHL dostępne w naszym sklepie pozwolą Państwu na zapoznanie się z wieloma rodzajami dostępnego na rynku sprzętu. W naszym Sklepie z łatwością znajdą Państwo produkty niezbędne do pracy w każdych warunkach, bez względu na poziom trudności pracy. Profesjonalna ścinka drzew, pielęgnacja terenów zielonych, cięcie stali i betonu czy mycie samochodów to nie problem. W katalogu produktów STIHL znajdą Państwo odpowiedni sprzęt najwyższej klasy w bezkompromisowej jakości.

Pilarki spalinowe STIHL

STIHL ustanawia standardy w rozwoju pilarek łańcuchowych, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania techniczne. Ergonomiczna konstrukcja i niepodważalna jakość sprawiły, że pilarki łańcuchowe STIHL należą do najczęściej kupowanych urządzeń tego typu na świecie. Doskonałe pilarki STIHL są niezastąpione wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z obróbką drewna. W ofercie pilarek STIHL znajdziemy pilarki do każdego zastosowania od kompaktowych pilarek do zastosowań okazjonalnych takich jak np. przydomowa obróbka drewna, prace ogrodowe lub ścinanie drzew o niewielkiej średnicy, poprzez poręczne pilarki do przycinania gałęzi dedykowane osobom pracującym w koronach drzew aż po bardzo mocne i wytrzymałe pilarki do cięcia twardego drewna i do zadań specjalnych. Pilarki STIHL zasilane silnikiem spalinowym cechują się mobilnością, a ich niewątpliwym atutem jest  prosta obsługa.  W pilarkach spalinowe marki STIHL zastosowano wiele dodatkowych ulepszeń ułatwiających obsługę i poprawiających bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem pilarek spalinowych są niskie koszty eksploatacji.

Przecinarki STIHL

Przecinarki STIHL są nowoczesne, mocne, wydajne i trwałe. Urządzenia są niezastąpione w budownictwie naziemnym i przy budowie dróg ale będą również pomocne w branży ogrodniczej, kształtowania krajobrazu czy w ratownictwie. Duża wydajność, wyjątkowo długa żywotność i niekwestionowana jakość STIHL sprawiają, że są one najczęściej wybieranymi przecinarkami przez profesjonalistów na całym świecie. Przecinarki STIHL cechują się niezawodnością i znaczną redukcją interwałów konserwacyjnych i serwisowych, co znacznie obniża koszty eksploatacji. Dodatkowo pozwalają osiągnąć wysoką wydajność cięcia i zapewniają komfort obsługi zagwarantowany m.in. poprzez system antywibracyjny STIHL (elementy amortyzujące zapobiegają przenoszeniu drgań powodowanych pracą silnika na dłonie i ramiona operatora) oraz użycie osłony magnezowej zapewniającej znaczną redukcję ciężaru. Pracę tymi wyjątkowo mocnymi przecinarkami ułatwi wyposażenie dodatkowe STIHL, takie jak np. wózek prowadzący, przyłącze wody czy ogranicznik głębokości cięcia.  

Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 110

Komfortowa myjka wysokociśnieniowa 110 barów z dodatkowym wyposażeniem. Długa lanca z poręcznym pistoletem zapewniająca komfortową pracę.

Cena 1 499,00 zł

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 200

Bardzo lekki opryskiwacz spalinowy Stihl może być wykorzystywany przez strażakach w działaniach różnego typu m.in przy pożarach traw lub dezynfekcji obiektów.

Cena 2 899,00 zł

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430

Wydajny opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430 o bardzo dużym zasięgu oprysku do 14,5m. Opryskiwacz z pojemnym, 14-litrowym zbiornikiem na środek do oprysku.

Cena 3 499,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 170

Piła spalinowa Stihl MS 170 (moc 1,2 kW/1,6 KM, dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX) jest kompaktowa, przez co nadaje się do przydomowej obróbki drewna.

Cena 949,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 180

Piła spalinowa Stihl MS 180 jest lekka przez co będzie idealnym narzędziem do przygotowania drewna opałowego. Pilarka z oszczędnym silnikiem spalinowym 2-MIX.

Cena 1 149,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 181

Piła spalinowa STIHL MS 181 została stworzona z myślą o wygodzie i lekkości użytkowania podczas wycinki drzew o średnicy do 30 cm.

Piła spalinowa Stihl MS 181 C-BE

Piła spalinowa Stihl MS 181 C-BE do prac lżejszych o mocy 1,5 kW / 2,0 KM jest komfortowa w użytkowaniu i bogato wyposażona w m.in. system antywibracyjny.

Piła spalinowa Stihl MS 211

Piła spalinowa Stihl MS 211 wyposażona w system filtrów powietrza o długiej żywotności jest przeznaczona głównie do prac przydomowych a także do ścinki drzew.

Cena 1 899,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 231

Pilarka spalinowa STHIL są wybierane przez tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, precyzję działania i długą żywotność. Znajdziesz ją w sklepie pożarniczym Strefa998.pl. Przekonaj się!

Cena 2 199,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 231 C-BE

Piła spalinowa Stihl MS 231 C-BE jest kompaktową pilarką o mocy 2,7 KM z błyskawicznym napinaczem piły łańcuchowej i systemem STIHL ErgoStart. Łatwa obsługa.

Cena 2 449,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 251

Piła spalinowa Stihl MS 251 to idealne narzędzie do pozyskiwania drewna opałowego. Wyposażona w boczny napinacz piły łańcuchowej. Łatwa i ekonomiczna obsługa.

Cena 2 499,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 271

Oferujemy uniwersalne Piły spalinowe Stihl MS 271 z oszczędnym, dwusuwowym silnik STIHL w technologii 2-MIX. Jednoczęściowa pokrywa silnika ułatwia serwisowanie.

Cena 2 849,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 291

Uniwersalna Piła spalinowa Stihl MS 291 o mocy 3,8 KM gwarantuje doskonałą wydajność cięcia. Produkt doceniany przez wszystkich pracujących przy obróbce drewna.

Cena 3 049,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 311

Kompaktowa i wytrzymała łańcuchowa Piła spalinowa MS 311 od najlepszego na rynku producenta pilarek – Stihl. Idealna do pielęgnacji drzew lub prac z drewnem.

Piła spalinowa Stihl MS 362 C-M

Dynamiczna spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL MS 362 o mocy 4,8 KM o doskonałym stosunku ciężaru do mocy i wysokim momencie obrotowym.

Cena 4 999,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 391

Mocna i wytrzymała Piła spalinowa Stihl MS 391 wyposażona w silnik o niskim poziomie wibracji o mocy 4,5 KM z innowacyjnym systemem filtrów o długiej żywotności.

Cena 3 849,00 zł

Pilarka do betonu Stihl GS 461

Pilarka do betonu Stihl GS 461 wyposażona w diamentową piłę łańcuchową oraz zintegrowane przyłącze wody. Super mocna - do cięcia betonu, kamienia, żeliwnych rur

Cena 11 399,00 zł

Pilarka ratownicza Stihl MS 462 C-M R

Mocna (moc kW/KM 4,4/6) Pilarka ratownicza Stihl MS 462 C-M R z systemem M-Tronic zapewniającym stałą, optymalną moc silnika i wydajnym filtrem HD2.

Cena 7 499,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 151 C-E

Stihl jest niekwestionowanym liderem na rynku jeżeli chodzi o produkcję pilarek. Najlżejszym modelem do pracy z drewnem jest Pilarka spalinowa Stihl MS 151 C-E.

Cena 2 799,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 194 C-E

Pilarka spalinowa Stihl MS 194 C-E jest lekkim i z łatwością uruchamiającym się urządzeniem przeznaczonym do m.in. pielęgnacji drzew czy przygotowywania opału.

Cena 2 199,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 201 TC-M

Mocna pilarka spalinowa STIHL do podcinania gałęzi drzew z systemem M-Tronic zapewniający optymalną moc silnika od początku pracy.

Cena 3 799,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 241 C-M

Pilarka spalinowa STIHL MS 241 C-M to dynamiczna pilarka ze sterowanym elektronicznie silnikiem M-Tronic przeznaczona do ścinki drzew. 

Cena 3 499,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 261

Wydajna i dająca komfort pracy Pilarka spalinowa Stihl MS 261- następca pilarki MS 260. Piła łańcuchowa do profesjonalnego zastosowania nie tylko w leśnictwie.

Cena 3 999,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 462 C-M VW

Pilarka spalinowa MS 462 C-M VW to najlżejsza w klasie pojemności 70cm³ pilarka z podgrzewanym uchwytem i gaźnikiem.

Cena 6 399,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 500i

Mocna Pilarka spalinowa Stihl MS 500i ze sterowanym elektronicznie wtryskiem paliwa Injection. Przyśpieszenie łańcucha od 0 do 100 km/h w ćwierć sekundy.

Cena 7 399,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 661 C-M

Prezentujemy Pilarki spalinowe Stihl MS 661 C-M przeznaczone do ciężkich prac w leśnictwie w tym do pozyskiwania twardego drewna. Oszczędny, mocny silnik 2-MIX.

Cena 7 699,00 zł

Podkrzesywarka Stihl HT 105

Podkrzesywarka STIHL HT 105 dzięki zastosowaniu wysięgnika teleskopowego możliwe jest podcinanie gałęzi w trudnodostępnych miejscach z poziomu ziemi do 5 m.

Cena 4 149,00 zł

Podkrzesywarka Stihl HT 135

Podkrzesywarka STIHL HT 135 sprawdzi się jako urządzenie do podcinania gałęzi w trudnodostępnych miejscach. Długość podkrzesywarki wynosi od 270 do 390 cm.

Cena 4 649,00 zł

Przecinarka Stihl TS 420

Lekka i poręczna przecinarka o mocy 4,4 KM, wyposażona w tarczę tnącą o średnicy 350 mm do cięcia stali i betonu. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.

Cena 5 499,00 zł

Przecinarka Stihl TS 500i

Przecinarka spalinowa Stihl TS 500i znajdzie szerokie zastosowanie. Narzędzie zaopatrzone w m.in. elektronicznie sterowany wtrysk paliwa i system antywibracyjny

Cena 6 699,00 zł

Przecinarka Stihl TS 700

Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka do cięcia stali i betonu z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym.

Cena 7 099,00 zł

Przecinarka Stihl TS 800

Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności z wstępnym filtrem cyklonowym. Spełnia wymogi norm EPA II i EU II. 

Cena 7 499,00 zł

Szybka ładowarka AL 300

Ładowarka AL 300 do akumulatorów STIHL AK, AP i AR. Ładowarka ze wskaźnikiem stanu pracy i aktywnym chłodzeniem akumulatora. Możliwość zamocowania na ścianie.

Cena 489,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?