WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Zestaw kominiarski
Zestaw kominiarski
zestaw kominiarski - lina kominiarska żaroodporna
zestaw kominiarski - szczotka z blaszki 175
zestaw kominiarski - szczotka z drutu 150
zestaw kominiarski - szczotka z drutu 140x140
zestaw kominiarski - przebijak 2,5 kg

Zestaw kominiarski

320,00 zł brutto
260,16 zł netto

Zestaw kominiarski

Zestaw kominiarski jest niezwykle ważnym narzędziem w arsenale strażaków, zwłaszcza w kontekście działań ratowniczych związanych z usuwaniem przeszkód w kominach i wentylacyjnych systemach budynków. Poniżej przedstawiam zastosowanie poszczególnych elementów tego zestawu w ramach działań straży pożarnej:

Lina kominiarska żaroodporna 8mm / 12m:
Zastosowanie: Lina służy do obsługi narzędzi z zestawu, jej żaroodporność jest istotna, gdyż może być używana w miejscach, gdzie występują wysokie temperatury.

Szczotka z drutu 140x140:
Zastosowanie: Szczotki z drutu są niezbędne do mechanicznego czyszczenia kominów i przewodów wentylacyjnych. W przypadku straży pożarnej, są używane do usuwania nagarów, sadzy czy innych substancji, które mogą stanowić zagrożenie pożarowe.

Szczotka z drutu 150:
Zastosowanie: Ta szczotka, o większych wymiarach, może być wykorzystywana do czyszczenia większych przewodów wentylacyjnych lub kominów. Posiada większą powierzchnię roboczą, co umożliwia szybsze i bardziej skuteczne usuwanie zanieczyszczeń.

Szczotka z blaszki 175:
Zastosowanie: Szczotka z blaszki może być efektywna w usuwaniu twardszych osadów, kamienia czy korozji, które mogą występować w przewodach kominowych. Jej konstrukcja pozwala na skuteczne docieranie do trudno dostępnych miejsc.

Przebijak 2,5kg +/- 0,5kg:
Zastosowanie: Przebijak to narzędzie wykorzystywane do rozbijania przeszkód, takich jak zabetonowane kanały czy inne utrudnienia napotykane podczas działań ratowniczych. Jego masa sprawia, że jest stabilny i skuteczny w usuwaniu przeszkód.

Walizka transportowa:
Zastosowanie: Walizka transportowa spełnia rolę przenośnego schowka dla wszystkich elementów zestawu. Umożliwia łatwy transport i składowanie narzędzi, zapewniając jednocześnie ochronę przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami.

Zestaw kominiarski - niezbędny na wyposażeniu straży pożarnej

Zestaw kominiarski jest zatem nieocenionym narzędziem w działaniach straży pożarnej, pozwalając na skuteczne i bezpieczne usuwanie przeszkód związanych z kominami i przewodami wentylacyjnymi. Dzięki różnorodności narzędzi w zestawie, strażacy są w stanie sprostać różnym sytuacjom, jakie mogą napotkać podczas akcji ratowniczych.


0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?