WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Szafka na AED ASB1021 (z alarmem) -  Szafki do AED

Szafka na AED ASB1021 (z alarmem)

569,00 zł brutto
462,60 zł netto

Skrzynka na defibrylator ASB1021 Biała to niezbędny element wyposażenia każdej placówki, która dba o bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. W razie nagłej sytuacji, defibrylator musi być łatwo dostępny, aby zapewnić szybką i skuteczną reakcję. Skrzynka ASB1021 Biała to idealne rozwiązanie, które zapewni bezpieczne przechowywanie defibrylatora oraz łatwy dostęp w każdej sytuacji.

Skrzynka ASB1021 Biała - wybierz jakość i trwałość

Skrzynka ASB1021 Biała została wykonana z blachy stalowej, malowanej proszkowo na biały kolor. Materiał ten gwarantuje trwałość oraz estetyczny wygląd przez długi czas. Skrzynka wyposażona została w system "zbij szybkę", co zapewnia łatwy dostęp do defibrylatora w każdej sytuacji. Drzwiczki skrzynki posiadają również okienko inspekcyjne, umożliwiające kontrolę zawartości. To wszystko sprawia, że skrzynka ASB1021 Biała to nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne rozwiązanie, wpisujące się w nowoczesne trendy prozdrowotne.

Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu - alarm dźwiękowy i świetlny
Skrzynka ASB1021 Biała została wyposażona w alarm dźwiękowy i świetlny, które uruchamiają się automatycznie po otwarciu drzwiczek. To gwarantuje natychmiastowe powiadomienie o sytuacji nagłej, a także zwiększa bezpieczeństwo osób znajdujących się w pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu, skrzynka ASB1021 to nie tylko idealne rozwiązanie dla placówek medycznych, ale także dla szkół, biur czy obiektów użyteczności publicznej.

Wybierz skrzynkę ASB1021 Biała i zapewnij sobie spokój
Zachęcamy do wyboru skrzynki na defibrylator ASB1021 Biała, która zapewni bezpieczeństwo i łatwy dostęp do defibrylatora w każdej sytuacji. Dzięki funkcjonalności i estetycznemu wyglądowi, skrzynka ta wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne, a także zapewni spokój i poczucie bezpieczeństwa w każdej placówce. Wybierz skrzynkę ASB1021 Biała i zapewnij sobie i swoim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo oraz pełną gotowość do reakcji w przypadku nagłej potrzeby.

Podsumowanie - skrzynka ASB1021 Biała to idealne rozwiązanie
Skrzynka na defibrylator ASB1021 Biała to idealne rozwiązanie dla każdej placówki, która dba o bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Wykonana z trwałych materiałów, zapewni długotrwałe użytkowanie oraz estetyczny wygląd przez wiele lat. Wyposażona w system "zbij szybkę", umożliwia łatwy dostęp do defibrylatora w każdej sytuacji. Alarm dźwiękowy i świetlny, uruchamiający się automatycznie po otwarciu drzwiczek, gwarantuje bezpieczeństwo i natychmiastową reakcję w przypadku nagłej potrzeby. Wybierz skrzynkę na defibrylator ASB1021 i zapewnij sobie spokój oraz bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?