Szafka na AED ASB1020 (z alarmem) - Szafki do AED

Szafka na AED ASB1020 (z alarmem)

569,00 zł brutto
462,60 zł netto

Skrzynka na defibrylator ASB1020 to niezbędny element wyposażenia każdego budynku, który dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Dostępność defibrylatora w odpowiednim miejscu oraz szybka i skuteczna reakcja w przypadku nagłej sytuacji może uratować życie. Szafka ASB1020 zapewnia nie tylko bezpieczne i łatwe przechowywanie defibrylatora, ale także estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne.

Biała szafka na defibrylator ASB1020 - estetyczne rozwiązanie do każdego wnętrza

Skrzynka ASB1020 została wykonana z blachy stalowej, malowanej proszkowo na kolor biały. Ten uniwersalny kolor wprowadza do wnętrza budynku odrobinę świeżości i elegancji, co stanowi dodatkowy atut dla każdej placówki. Biała szafka na defibrylator ASB1020 to estetyczne rozwiązanie, które będzie pasować do każdego wnętrza i dopełni jego wygląd.

Zamek magnetyczny - szybki dostęp do defibrylatora

Zamek magnetyczny w skrzynce ASB1020 umożliwia szybki i łatwy dostęp do defibrylatora w przypadku nagłej sytuacji. Dzięki temu można szybko podjąć odpowiednie działania i zwiększyć szanse na skuteczną reanimację. Drzwiczki szafki posiadają okienko inspekcyjne z PLEX-u, które ułatwia kontrolę zawartości bez konieczności otwierania drzwi.

Alarm akustyczny i świetlny po otwarciu drzwiczek - dodatkowe zabezpieczenia skrzynki ASB1020

Skrzynka na defibrylator ASB1020 została wyposażona w alarm akustyczny i świetlny, które uruchamiają się po otwarciu drzwiczek. To dodatkowe zabezpieczenia, które zwiększają bezpieczeństwo przechowywania defibrylatora i pozwala na szybką reakcję w przypadku kradzieży lub nieuprawnionego dostępu.

Dane techniczne skrzynki ASB1020

 • wymiary: 37 x 37 x 17 cm,
 • materiał: blacha stalowa, malowana proszkowo,
 • okienko inspekcyjne: PLEX,
 • zamek magnetyczny,
 • kolor:
0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?