Szafka na AED ASB1020 (z alarmem) -  Szafki do AED

Szafka na AED ASB1020 (z alarmem)

568,26 zł brutto
462,00 zł netto

Skrzynka na defibrylator ASB1020 to niezbędny element wyposażenia każdego budynku, który dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Dostępność defibrylatora w odpowiednim miejscu oraz szybka i skuteczna reakcja w przypadku nagłej sytuacji może uratować życie. Szafka ASB1020 zapewnia nie tylko bezpieczne i łatwe przechowywanie defibrylatora, ale także estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne.

Biała szafka na defibrylator ASB1020 - estetyczne rozwiązanie do każdego wnętrza

Skrzynka ASB1020 została wykonana z blachy stalowej, malowanej proszkowo na kolor biały. Ten uniwersalny kolor wprowadza do wnętrza budynku odrobinę świeżości i elegancji, co stanowi dodatkowy atut dla każdej placówki. Biała szafka na defibrylator ASB1020 to estetyczne rozwiązanie, które będzie pasować do każdego wnętrza i dopełni jego wygląd.

Zamek magnetyczny - szybki dostęp do defibrylatora
Zamek magnetyczny w skrzynce ASB1020 umożliwia szybki i łatwy dostęp do defibrylatora w przypadku nagłej sytuacji. Dzięki temu można szybko podjąć odpowiednie działania i zwiększyć szanse na skuteczną reanimację. Drzwiczki szafki posiadają okienko inspekcyjne z PLEX-u, które ułatwia kontrolę zawartości bez konieczności otwierania drzwi.

Alarm akustyczny i świetlny po otwarciu drzwiczek - dodatkowe zabezpieczenia skrzynki ASB1020
Skrzynka na defibrylator ASB1020 została wyposażona w alarm akustyczny i świetlny, które uruchamiają się po otwarciu drzwiczek. To dodatkowe zabezpieczenia, które zwiększają bezpieczeństwo przechowywania defibrylatora i pozwala na szybką reakcję w przypadku kradzieży lub nieuprawnionego dostępu.

Dane techniczne skrzynki ASB1020
• wymiary: 37 x 37 x 17 cm,
• materiał: blacha stalowa, malowana proszkowo,
• okienko inspekcyjne: PLEX,
• zamek magnetyczny,
• kolor:

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,89 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?