Szafka wewnętrzna na AED - AIVIA IN

704,00 zł brutto
572,36 zł netto

Szafka na defibrylator AIVIA In to najnowszy model z rodziny AIVIA, przeznaczony do zastosowań wewnętrznych. To niezbędny element wyposażenia każdej placówki, która dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Dostępność defibrylatora w odpowiednim miejscu oraz szybka i skuteczna reakcja w przypadku nagłej sytuacji może uratować życie. Szafka AIVIA In zapewnia nie tylko bezpieczne i łatwe przechowywanie defibrylatora, ale także funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne.

Szafka na defibrylator AIVIA IN - wybierz jakość i trwałość

Szafka AIVIA In została wykonana z poliwęglanu i tworzywa ABS, które zapewniają trwałość oraz estetyczny wygląd. To połączenie gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w utrzymaniu czystości, co wpisuje się w wymagania placówek medycznych i innych obiektów użyteczności publicznej.

Bezpieczne przechowywanie defibrylatora - wymiary szafki AIVIA IN

Szafka AIVIA In ma wymiary 34,5 x 41,5 x 20,2 cm, co pozwala na bezpieczne i wygodne przechowywanie defibrylatora w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu szafki oraz wyposażeniu w niezbędne akcesoria, takie jak uchwyty i półki, defibrylator jest zawsze bezpiecznie zamocowany i gotowy do użycia w razie nagłej sytuacji.

Estetyczne rozwiązanie - wybierz szafkę AIVIA IN

Szafka AIVIA In to także estetyczne rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne. Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o detale gwarantują, że szafka ta będzie wyglądać estetycznie i nowocześnie przez długi czas. Szafka AIVIA In to także idealne rozwiązanie dla placówek, które chcą zachować estetykę i porządek w swoim wnętrzu.

Wybierz szafkę na defibrylator AIVIA IN i zapewnij maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność

Zachęcamy do wyboru szafki na defibrylator AIVIA In, która zapewni maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?