Szafka na AED ASB1010 biała z alarmem dźwiękowym -  Szafki do AED

Szafka na AED ASB1010 biała z alarmem dźwiękowym

527,67 zł brutto
429,00 zł netto

Estetyka i wytrzymałość - biała metalowa szafka na defibrylator

SKRZYNKA NA DEFIBRYLATOR ASB1010 łączy w sobie elegancję i trwałość. Wykonana z metalu, malowana proszkowo na biało, szafka jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zachowuje swój atrakcyjny wygląd przez długi czas. Ponadto, biały kolor nadaje szafce nowoczesny i profesjonalny charakter, który wpasuje się w każde wnętrze.

Widoczne czerwone logo AED - łatwość identyfikacji

W sytuacjach awaryjnych, kluczowe jest szybkie zlokalizowanie defibrylatora oraz udzielenie pierwszej pomocy. Dlatego szafka na defibrylator ASB 1010 została wyposażona w widoczne czerwone logo AED na bokach szafki. W ten sposób, urządzenie jest łatwe do zidentyfikowania przez personel oraz osoby potrzebujące pomocy, co pozwala na skuteczną i szybką reakcję w sytuacjach kryzysowych.

Alarm dźwiękowy - dodatkowe bezpieczeństwo

Jednym z kluczowych elementów białej metalowej szafki na defibrylator ASB1010 jest alarm dźwiękowy. Uruchamia się on automatycznie, gdy drzwiczki zostaną otwarte, informując odbiorców o potencjalnej sytuacji awaryjnej. Ten innowacyjny system zwiększa kontrolę nad urządzeniem oraz pozwala na szybką reakcję personelu w razie potrzeby udzielenia pomocy.

Duże okienko inspekcyjne - łatwa kontrola zawartości

Komfort użytkowania oraz łatwość monitorowania stanu urządzenia to priorytet w przypadku naszej szafki na defibrylator ASB1010. Drzwiczki wyposażone są w duże okienko inspekcyjne, co pozwala na łatwą kontrolę zawartości szafki bez konieczności jej otwierania. Dzięki temu, w razie potrzeby, można błyskawicznie zlokalizować defibrylator i udzielić pomocy.

Zamek magnetyczny - bezpieczeństwo i łatwość obsługi

Biała metalowa szafka na defibrylator ASB1010 została wyposażona w zamek magnetyczny, który zapewnia bezpieczne przechowywanie defibrylatora. Dzięki temu systemowi, drzwiczki szafki pozostają zamknięte, a jednocześnie są łatwe do otwarcia w razie potrzeby. Zamek magnetyczny gwarantuje bezpieczeństwo urządzenia, jednocześnie ułatwiając dostęp w sytuacji awaryjnej.

Uniwersalność zastosowań - doskonała do różnych obiektów

Szafka na defibrylator ASB1010 została zaprojektowana z myślą o szerokim spektrum zastosowań. Doskonale sprawdzi się w biurach, szkołach, centrach handlowych, obiektach sportowych czy placówkach medycznych. W każdym z tych miejsc, szybki dostęp do defibrylatora może uratować czyjeś życie.

Łatwy montaż i praktyczne rozwiązania

Kolejnym atutem naszej szafki na defibrylator ASB1010 jest prostota montażu. Można ją łatwo zamontować na ścianie, co pozwala na oszczędność miejsca i zapewnia łatwy dostęp do urządzenia. Ponadto, dzięki alarmowi dźwiękowemu oraz widocznemu czerwonemu logo AED, użytkownicy mają pewność, że w sytuacji kryzysowej defibrylator będzie zawsze dostępny i łatwy do zidentyfikowania.

Ekonomiczne rozwiązanie - szafka na AED

Metalowa szafka na defibrylator ASB1010 to również korzystne rozwiązanie z punktu widzenia ekonomii. Wysoka jakość materiałów, trwałość konstrukcji oraz funkcjonalność sprawiają, że jest to inwestycja na lata. Ponadto, łatwość montażu pozwala na oszczędność czasu oraz zminimalizowanie dodatkowych kosztów związanych z instalacją.

Zachęcamy do wyboru SKRZYNKI NA DEFIBRYLATOR ASB1010

Podsumowując, SKRZYNKA NA DEFIBRYLATOR ASB1010 z alarmem dźwiękowym to produkt, który łączy w sobie estetykę, funkcjonalność, bezpieczeństwo i ekonomiczne rozwiązanie. Wybierając tę ofertę, zyskują Państwo nie tylko wysoką jakość produktu, ale także pewność użytkowania. Zaufajcie naszemu doświadczeniu i wybierzcie najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?