WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Szafka wewnętrzna na AED - AIVIA In Alarm

866,00 zł brutto
704,07 zł netto

Szafka na defibrylator AIVIA In Alarm to najnowszy model z rodziny AIVIA, przeznaczony do zastosowań wewnętrznych. To niezbędny element wyposażenia każdej placówki, która dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Dostępność defibrylatora w odpowiednim miejscu oraz szybka i skuteczna reakcja w przypadku nagłej sytuacji może uratować życie. Szafka AIVIA In Alarm zapewnia nie tylko bezpieczne i łatwe przechowywanie defibrylatora, ale także funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne.

Szafka na defibrylator AIVIA In Alarm - wybierz jakość i trwałość

Szafka AIVIA In Alarm została wykonana z poliwęglanu i tworzywa ABS, które zapewniają trwałość oraz estetyczny wygląd. To połączenie gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w utrzymaniu czystości, co wpisuje się w wymagania placówek medycznych i innych obiektów użyteczności publicznej.

Bezpieczne przechowywanie defibrylatora z alarmem dźwiękowym i świetlnym - wymiary szafki AIVIA In Alarm
Szafka AIVIA In Alarm ma wymiary 34,5 x 41,5 x 20,2 cm, co pozwala na bezpieczne i wygodne przechowywanie defibrylatora w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu szafki oraz wyposażeniu w niezbędne akcesoria, takie jak uchwyty i półki, defibrylator jest zawsze bezpiecznie zamocowany i gotowy do użycia w razie nagłej sytuacji. Dodatkowo szafka posiada alarm dźwiękowy i świetlny zasilany bateryjnie, co pozwala na błyskawiczną reakcję w przypadku nagłej potrzeby.

Estetyczne rozwiązanie - wybierz szafkę AIVIA In Alarm
Szafka AIVIA In Alarm to także estetyczne rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne. Wysoka jakość materiałów oraz dbałość o detale gwarantują, że szafka ta będzie wyglądać estetycznie i nowocześnie przez długi czas. Szafka AIVIA In Alarm to także idealne rozwiązanie dla placówek, które chcą zachować estetykę i porządek w swoim wnętrzu.

Wybierz szafkę na defibrylator AIVIA In Alarm i zapewnij maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność AED

Zachęcamy do wyboru szafki na defibrylator AIVIA In Alarm, która zapewni maksymalne bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dzięki alarmom dźwiękowym i świetlnym, szafka ta pozwala na błyskawiczną reakcję w przypadku nagłej potrzeby. To nie tylko bezpieczne i łatwe przechowywanie defibrylatora, ale także funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które wpisuje się w nowoczesne trendy prozdrowotne. Wybierz szafkę AIVIA In Alarm i zapewnij sobie i swoim pracownikom spokojny sen, wiedząc, że w razie nagłej potrzeby jesteście przygotowani na każdą ewentualność.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?