Filtrowanie

Kategorie

Akcesoria do szyb

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Akcesoria do szyb

Aby zapewnić dostęp do poszkodowanych osób uwięzionych w np. powypadkowych samochodach niezbędnym jest szybkie zorganizowanie akcji, od której może zależeć zdrowie na nawet życie poszkodowanych. Już wyjeżdżając z jednostki należy skompletować niezbędny sprzęt a na miejscu zdarzenia rozłożyć go na np. macie sprzętowej (dostępna w naszym sklepie). Oprócz  narzędzi hydraulicznych czy urządzeń służących stabilizacji przydatnym okaże się drobniejszy sprzęt taki jak zbijaki, piły do szyb czy osłony na ostre krawędzie. W tej kategorii zgromadziliśmy akcesoria, które pozwolą na usunięcie szkła w sposób bezpieczny dla ratownika i poszkodowanego.

Piła do szyb

Niezwykle istotnym w pracy Strażaków zagadnieniem jest zagrożenie, jakie niesie ze sobą kontakt z szybami samochodowymi lub innym szkłem. Przystępując do czynności usuwania szklanych powierzchni należy zaopatrzyć się w środki ochrony indywidualnej (rękawice, gogle itp.) a także sprzęt taki jak piły do szyb, dzięki którym praca przebiegnie sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Do takich akcesoriów należy m.in. ręczna piła do szyb GLASMASTER (w sprzedaży samodzielnie lub w zestawie) lub wyrób polskiego producenta - piła do szyb SawCut, pozwalające na usunięcie szyby
w sposób łatwy i bezpieczny dla poszkodowanego. Te oraz inne akcesoria do szyb znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu.