Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Wysysacz głębinowy

Wysysacz

Wysysacz dedykowany do odwadniania piwnic, studzienek itp. Korpus wysysacza regulowany co umożliwia ustawienie w pożądanej pozycji. Wlot – 2x75, wylot – 75.

Cena 2 214,00 zł

Wysysacz głębinowy

Wysysacz głebinowy nazywany również  inżektorem jest bardzo przydatnym urządzeniem w działaniach związanych z wypompowywaniem wody. W wysysaczu głębinowym wykorzystano zasadę działania pompy strumieniowej. Wysysacz głębinowy ma praktyczne zastosowanie do efektywnego  odwadniania piwnic, studzienek i wykopów budowlanych itp. Jest przeznaczony do usuwania wody z zalanych pomieszczeń znajdujących się poniżej powierzchni ziemi . Wysysacz głebinowy w celu wytworzenia podciśnienia może współpracować z hydrantem lub pompą. W celu uruchomienia pompy konieczna jest woda napędowa. Woda napędowa doprowadzana jest przewodem ciśnieniowym z hydrantu lub poprzez motopompę do dyszy na napędowej pompy strumieniowej. Strumień wody napędowej wylatuje z dużą prędkością z dyszy napędowej do dyszy wychwytującej wytwarzając przy tym podciśnienie. Wskutek tego tłoczona woda jest zasysana i jednocześnie wyrzucana wraz ze strumieniem. Dzięki regulacji korpusu może być ustawiony w korzystnej do pracy pozycji. Dwa wbudowane zawory zwrotne zabezpieczają przed opróżnieniem węża w przerwie zasysania. Minimalne ciśnienie robocze to 3 bary.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć