Prądownice wysokociśnieniowe

Aktywne filtry

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Blue Devil 1560

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Blue Devil 1560 do montażu na linii szybkiego natarcia - o zasięgu do 25% większym od zasięgu standardowej prądownicy Turbo.

Cena 2 000,00 zł

Prądownica TIPSA Blue Devil 550

Prądownica wysokociśnieniowa, wodno-pianowa TIPSA Blue Devil 550, wyposażona w system RYLSTATIC i ustawienie „FLUSH”. Prądownica zgodna z normą EN 15182.

Cena 2 000,00 zł

Prądownice wysokociśnieniowe

Szybkie, sprawne i bezpieczne ugaszenie pożaru może zapewnić linia szybkiego natarcia w samochodach gaśniczych lub agregatach wysokociśnieniowych. Szybkie natarcie tworzy wąż pożarniczy i prądownica wysokociśnieniowa. Dzięki prądownicy na szybkie natarcie możemy uzyskać  strumień zwarty lub strumień rozproszony a także pianę gaśniczą ciężką. Oba typy prądownic posiadamy w naszej ofercie.

Prądownice na szybkie natarcie

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl oferujemy prądownice na szybkie natarcie pistoletowe i wodno-pianowe. Prądownica prosta daje możliwość gaszenia strumieniem zwartym i rozproszonym. W prądownicach wodno-pianowych TIPSA zastosowano innowacyjny system dający możliwość zwiększenia zasięgu o 25% w stosunku do tradycyjnych prądownic typu Turbo. Jeśli na miejscu pożaru okaże się, że musimy do gaszenia użyć piany - wszystkie dostępne urządzenia można łatwo przekształcić w prądownice pianowe - a to dzięki nakładce do piany ciężkiej. Zachęcamy do zapoznania się  nasza ofertą i zakupu urządzeń osobno, lub w zestawie z nasadką pianową.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?