WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 553,00 zł - 637,00 zł

Smoki - 52

Aktywne filtry

Smok do pompy szlamowej SPS-52-0

Smok ssawny do pompy szlamowej SPS-52-0.Nasada 52, wydajność 800 l/min, waga 5,5kg. Smok wykonany zestali /aluminium z powłoką proszkową chroniącą przed korozją

Cena 553,00 zł

Smok do pompy szlamowej SPS-52-45

Smoki ssawne do pompy szlamowej SPS-52-45. Do zastosowania przy minimalnej wysokości lustra wody wynoszącej 60mm i średnicy zanieczyszczeń nie większej niż 5mm.

Cena 637,00 zł

Smok do pompy szlamowej SPS-52-90

Smok ssawny do pompy szlamowej SPS-52-90 skośny o kącie nachylenia nasady od podstawy 90 stopni. Nasada 52, wydajność 800 l/min, całkowita waga 5,5 kg.

Cena 637,00 zł

Smoki ssawne

Smoki ssawne stanowią zakończenie linii ssawnej podczas pobierania wody na cele gaśnicze z zbiorników wodnych (smoki ssawne proste) a też podczas działań ratowniczych polegających na osuszania  np. zalanych piwnic (smoki ssawne skośne). Są elementami armatury pożarniczej, których zadaniem jest utrzymanie słupa wody w linii ssawnej wtedy, gdy dochodzi do przerwy w pracy auto czy motopompy. Dodatkowym zastosowaniem smoków jest zabezpieczenie przed przedostawaniem się wraz z zasysaną wodą większych zanieczyszczeń do wirnika pompy. W tej kategorii prezentujemy smoki proste i skośne do pompy szlamowej wyposażone w nasady 52.

Smoki do pompy szlamowej

Działania ratownicze związane z wypompowywaniem nadmiaru wody z np. zalanych piwnic, obejść  czy innych pomieszczeń lub zbiorników na dnie których osadziły się ciała stałe w postaci szlamu, brudu, pyłu czy innych zanieczyszczeń - niesie ryzyko uszkodzenia cennego sprzętu. Ciecz można bezpiecznie i szybko wypompować za pomocą pompy szlamowej. Smok ssawny do pompy szlamowej pozwoli na ochronę wirnika pompy przed zanieczyszczeniami. Oferujemy Państwu smoki proste i skośne o kącie nachylenia nasady do podstawy 45 i 90°.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?