WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 590,00 zł - 11 316,00 zł

Drabina przenośna

Aktywne filtry

Drabina słupkowa DS-3,1

Drabina słupkowa jest najlżejszą drabiną stosowaną w straży pożarnej. Dzięki stworzonej konstrukcji drabina jest bardzo łatwo składana. 

Cena 811,00 zł

Drabina nasadkowa DN-2,73

Drabina nasadkowa jest drabiną przystawną wieloprzęsłową. Przydatna jest przy akcjach ratowniczych prowadzonych w  np.: piwnicach, studniach i na poddaszach.

Cena 590,00 zł

Drabina DNW 3080/3

Drabina trzyprzęsłowa trzyosobowa z drążkami stanowi nowy, unikalny typ drabiny pożarniczej, która łączy z sobą cechy drabiny nasadkowej oraz wysuwanej.

Cena 9 717,00 zł

Drabina dwuprzęsłowa wysuwana ZS 2100/3 D10W

Prosta w obsłudze, wysuwana Drabina dwuprzęsłowa ZS 2100/3. Drabina wykonana ze stopów aluminium, wytrzyma ciężar trzech Strażaków. Certyfikat CNBOP.

Cena 11 316,00 zł

Drabina przenośna

Drabiny przenośne należą do grupy sprzętu ratowniczego i zajmują istotne miejsce przy wykorzystaniu ich w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Wykorzystuje się je do budowy stanowisk gaśniczych na wysokości, do komunikacji pionowej oraz do celów ratowniczych. Za pomocą drabin można budować stanowiska gaśnicze przy otworach okiennych na wyższych kondygnacjach, działać skutecznie prądami środków gaśniczych na dachy budynków, można też ratować zagrożonych ludzi zarówno z wyższych kondygnacji obiektów budowlanych, jak też z dołów i studni. Drabiny mogą być także wykorzystywane w niektórych sytuacjach jako poziome kładki i pomosty, np. pomiędzy oknami sąsiadujących ze sobą domów lub jako element wspomagający przy pokonywaniu trudności terenowych. Przykładem szerokiego zastosowania drabin w straży pożarnej jest  drabina nasadkowa DN 2,7. Niewielkie rozmiary pozwalają na przewożenie jej nawet samochodami lekkimi. Możliwość wykorzystywania jednego, dwóch, trzech lub czterech przęseł sprawia, że przydatna jest podczas akcji ratowniczych w piwnicach, studniach, zbiornikach, na poddaszach. Nasza oferta zawiera różne typy drabin w zależności od potrzeb wyposażenia pojazdów pożarniczych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?