Filtry

Cena

Cena

  • 48,00 zł - 62 562,00 zł

Zarządzanie kryzysowe

Aktywne filtry

Maszt PROLIGHT PQ COB-LS

Maszt PROLIGHT PQ COB-LS z dwoma naświetlaczami, akumulatorami zamontowanym bezpośrednio w lampie i możliwością regulacji kąta świecenia. Dwa tryby świecenia.

Cena 1 899,00 zł

Maszt oświetleniowy EPISTAR 200 LS

Prezentujemy Maszt oświetleniowy z lampami ledowymi EPISTAR LS200 na statywie dającym się wyciągnąć na maksymalną wysokości 3,4m. Stopień ochrony IP54.

Cena 1 499,00 zł

Przenośny system oświetleniowy PELI TM 9460

Przenośny system oświetlenia PELITM RALS 9460 pozwala na skuteczne i szybkie oświetlenie terenu akcji. Zestaw może pracować w trudnych warunkach atmosferycznych.

Cena 12 445,00 zł

System oświetleniowy (LED) -Rosenbauer RLS 1000

Oferujemy nowoczesny System oświetleniowy (LED) -Rosenbauer RLS 1000 do wszechstronnego zastosowania jako lampa ręczna, sygnalizacyjna lub lampa na statywie.

Cena 4 911,39 zł

System oświetleniowy (LED) - Rosenbauer RLS 2000

System oświetleniowy (LED) Rosenbauer RLS 2000, bez ładowarki sieciowej z wielofunkcyjną głowicą oświetleniową, którą można przesuwać we wszystkich kierunkach.

Cena 6 569,43 zł

SANY AIR zestaw do dezynfekcji powierzchni

SANY AIR to zestaw do rozprowadzania środka dezynfekującego na każdej powierzchni (zamkniętej i otwartej) w obiektach takich jak sklepy, szpitale czy szkoły.

Cena 1 476,00 zł

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430

Wydajny opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430 o bardzo dużym zasięgu oprysku do 14,5m. Opryskiwacz z pojemnym, 14-litrowym zbiornikiem na środek do oprysku.

Cena 3 499,00 zł

Namiot ekspresowy 3x6 m

Namiot ekspresowy 3x6 m składa się z niewielu elementów przez co pozwala na szybkie i łatwe rozstawienie. Poszycie dachowe wykonane z wodoodpornego poliestru.

Agregat RTE PX 14 Basic

RTE PX 14 Basic i RTE PX 14 Super Silent - nowe agregaty prądotwórcze ROSENBAUER 

Cena 58 369,65 zł

Agregat RTE PX 14 SUPER SILENT

RTE PX 14 Basic i RTE PX 14 Super Silent - nowe agregaty prądotwórcze ROSENBAUER 

Cena 62 561,49 zł

Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb

Poliestrowy Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb wykonany w postaci zamkniętego zbiornika na wodę. Wał z rękawem do napełniania i wypompowywania wody.

Cena 1 875,75 zł

Plandeka ochronna standard 6x8m

Oferowana Plandeka ochronna standard w rozmiarze 6x8m posiada aluminiowe oczka mocujące ułatwiające jej zamontowanie. Oczka rozmieszczone w odległości co 1m.

Cena 58,00 zł

Plandeka ochronna standard 5x8m

Uniwersalna, supermocna i wodoodporna Plandeka ochronna standard 5x8m może być wykorzystana do zabezpieczenia obiektów pozbawionych poszycia dachowego.

Cena 48,00 zł

Plandeka ochronna standard 6x10m

Prezentujemy mocne Plandeki ochronne standard 6x10m wykonane z trwałego tworzywa posiadającego właściwości wodoodporne. Plandeka jest również pleśnioodporna.

Cena 72,00 zł

Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych 

W sytuacjach kryzysowych, to właśnie na barkach służb ratowniczych spoczywa obowiązek zapewnienia społeczeństwu bezpieczeństwa. Każda jednostka PSP oraz OSP powinna być przygotowana na natychmiastowe działanie. W tej kategorii dostępne są niezbędne narzędzia oraz akcesoria, które umożliwią sprawną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji!

Zestawy do dezynfekcji

Skuteczna dezynfekcja dużych przestrzeni takich jak hale sprzedażowe, magazyny, budynki użyteczności publicznej, szkoły czy szpitale, byłaby praktycznie niemożliwa bez wykorzystania specjalistycznych narzędzi. W naszym sklepie oferujemy profesjonalne zestawy do dezynfekcji powierzchni, które umożliwiają łatwe i błyskawiczne rozpylanie środka dezynfekującego. W tym zadaniu świetnie spisują się pojemne opryskiwacze spalinowe. Urządzenia te doskonale sprawdzają się zarówno w obiektach zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach. Nadają się do dezynfekcji rozmaitych powierzchni, w tym również mebli, posadzek oraz pojazdów. Skuteczne i proste w obsłudze urządzenie do dezynfekcji powierzchni powinno obowiązkowo znaleźć się na wyposażeniu każdej jednostki ratownictwa pożarniczego! 

W naszej ofercie posiadamy również zaawansowany moduł dezynfekcji rąk. Znajduje on zastosowanie wszędzie tam gdzie dostęp do urządzeń sanitarnych jest znacznie utrudniony, np. na stacjach komunikacji publicznej, w urzędach lub przed sklepami. 

Systemy oświetleniowe – skuteczne akcje ratownicze nawet w nocy

Trudno jest przeprowadzać skuteczne działania, kiedy w otoczeniu panują całkowite ciemności! W takich sytuacjach koniecznością staje się korzystanie ze specjalistycznych masztów oświetleniowych, które zapewniają odpowiednie warunki do pracy. Oferujemy profesjonalne, przenośne systemy oświetleniowe, które są łatwe w transporcie i gwarantują ciągłą pracę przez wiele godzin. Polecamy również specjalistyczne najaśnice akumulatorowe, służące przede wszystkim do oświetlania większych obszarów. Ich zaletą jest możliwość sterowania wysokością dzięki teleskopowemu masztowi oraz znakomita wydajność akumulatora, który pozwala korzystać z urządzenia przez długi czas. 

Sprawne akcje ratownicze w sytuacjach kryzysowych

Specjalistyczne wyposażenie sklepu Strefa998 zapewnia niezbędne urządzenia oraz akcesoria dla wszelkich jednostek Straży Pożarnej i nie tylko. Zadbaj o kompleksowe wyposażenie swojej jednostki!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?