Filtrowanie

Kategorie

Zarządzanie kryzysowe

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Zarządzanie kryzysowe 

W sytuacjach kryzysowych, to właśnie na barkach służb ratowniczych spoczywa obowiązek zapewnienia społeczeństwu bezpieczeństwa. Każda jednostka PSP oraz OSP powinna być przygotowana na natychmiastowe działanie. W tej kategorii dostępne są niezbędne narzędzia oraz akcesoria, które umożliwią sprawną i błyskawiczną reakcję w każdej sytuacji!

Zestawy do dezynfekcji

Skuteczna dezynfekcja dużych przestrzeni takich jak hale sprzedażowe, magazyny, budynki użyteczności publicznej, szkoły czy szpitale, byłaby praktycznie niemożliwa bez wykorzystania specjalistycznych narzędzi. W naszym sklepie oferujemy profesjonalne zestawy do dezynfekcji powierzchni, które umożliwiają łatwe i błyskawiczne rozpylanie środka dezynfekującego. W tym zadaniu świetnie spisują się pojemne opryskiwacze spalinowe. Urządzenia te doskonale sprawdzają się zarówno w obiektach zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach. Nadają się do dezynfekcji rozmaitych powierzchni, w tym również mebli, posadzek oraz pojazdów. Skuteczne i proste w obsłudze urządzenie do dezynfekcji powierzchni powinno obowiązkowo znaleźć się na wyposażeniu każdej jednostki ratownictwa pożarniczego! 

W naszej ofercie posiadamy również zaawansowany moduł dezynfekcji rąk. Znajduje on zastosowanie wszędzie tam gdzie dostęp do urządzeń sanitarnych jest znacznie utrudniony, np. na stacjach komunikacji publicznej, w urzędach lub przed sklepami. 

Systemy oświetleniowe – skuteczne akcje ratownicze nawet w nocy

Trudno jest przeprowadzać skuteczne działania, kiedy w otoczeniu panują całkowite ciemności! W takich sytuacjach koniecznością staje się korzystanie ze specjalistycznych systemów oświetleniowych, które zapewniają odpowiednie warunki do pracy. Oferujemy profesjonalne, przenośne systemy oświetleniowe, które są łatwe w transporcie i gwarantują ciągłą pracę przez wiele godzin. Polecamy również specjalistyczne najaśnice akumulatorowe, służące przede wszystkim do oświetlania większych obszarów. Ich zaletą jest możliwość sterowania wysokością dzięki teleskopowemu masztowi oraz znakomita wydajność akumulatora, który pozwala korzystać z urządzenia przez długi czas. 

Sprawne akcje ratownicze w sytuacjach kryzysowych

Specjalistyczne wyposażenie sklepu Strefa998 zapewnia niezbędne urządzenia oraz akcesoria dla wszelkich jednostek Straży Pożarnej i nie tylko. Zadbaj o kompleksowe wyposażenie swojej jednostki!