Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 572,00 zł - 21 000,00 zł

Poduszki pneumatyczne wraz z oprzyrządowaniem

Aktywne filtry

Poduszka SLK1

Wysokociśnieniowa pneumatyczna poduszka SLK 1 z bardzo wytrzymałym aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 150x150mm i wysokości podnoszenia do 8 cm. 

Cena 1 452,00 zł

Poduszka SLK3

Nasze wysokociśnieniowe poduszki podnośnikowe 8 bar posiadają świadectwa CNBOP w Józefowie, dopuszczające do stosowania tych produktów w Straży Pożarnej.

Cena 1 932,00 zł

Sterownik podwójny prosty 8 bar

Sterownik podwójny prosty 8 bar przeznaczony do niezależnego kontrolowania przepływu powietrza podczas pompowania poduszek.

Cena 1 673,00 zł

Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (8 bar)

Zestaw poduszek pneumatycznych wysokociśnieniowych Vetter I "BASIC" (8 bar) z poduszkami V5 o maks. sile podnoszenia 12 t  i V12  (20 t)

Cena 13 000,00 zł

Zestaw poduszek Vetter III "PREMIUM" (8 bar)

Zestaw wysokociśnieniowych pneumatycznych poduszek Vetter III "PREMIUM" (8 bar) składający się z poduszek: V5, V18, V31, sterownika oraz węży napełniających.

Cena 16 000,00 zł

Sterownik pojedynczy prosty 8 bar

Sterownik pojedynczy prosty 8 bar przeznaczony do sterowania przepływu powietrza podczas pompowania poduszki wysokociśnieniowej.

Cena 960,00 zł

Poduszka SLK10

Poduszka wysokociśnieniowa pneumatyczna SLK 10 z aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 380x380mm o maksymalnej sile podnoszenia do 10,1 t.

Cena 3 180,00 zł

Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (12 bar)

Zestaw poduszek wysokociśnieniowych poduszek Vetter I "BASIC" o ciśnieniu roboczym 12 bar gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo. 

Cena 16 000,00 zł

Wąż zasilający 8 bar długość 10 m

Wąż zasilający przeznaczony do poduszek pneumatycznych wysokociśnieniowych o ciśnieniu roboczym 8 bar i długość 10 m. Łączy poduszkę z sterownikiem.

Cena 640,00 zł

Poduszka SLK14

Nasze wysokociśnieniowe poduszki podnośnikowe 8 bar posiadają świadectwa CNBOP w Józefowie, dopuszczające do stosowania tych produktów w Straży Pożarnej.

Cena 3 868,00 zł

Poduszka SLK6

Poduszka SLK 6 z aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 300x300mm z możliwością podnoszenia do 16 cm i o masie własnej 2 kg.

Cena 2 318,00 zł

Zestaw poduszek Vetter II "STANDARD" (12 bar)

Zestaw poduszek Vetter II "STANDARD" (12 bar) o bardzo dużych możliwościach podnoszenia ciężkich elementów podczas działań ratowniczych.

Cena 18 000,00 zł

Poduszka SLK25

Poduszka wysokociśnieniowa o rozmiarach 610x610 mm i maksymalnej sile podnoszenia do 25,2 t. Posiada specjalnie ryflowaną powierzchnie zapewniającą dobrą przyczepność. 

Cena 5 481,00 zł

Poduszka SLK33

Poduszka wysokociśnieniowa SLK 33 z aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 690x690mm. Metalowe części poduszki zostały wykonane z mosiądzu.

Cena 7 615,00 zł

Poduszka SLK21

Poduszki wysokociśnieniowe wzmocnione są kordem kevlarowym. Opatentowana konstrukcji oparta o najnowsze rozwiązania zapewnia doskonałą pracę poduszek oraz długi okres użytkowania.

Cena 4 975,00 zł

Poduszka SLK45

Poduszki są cienkie, lekkie i łatwe w obsłudze. Specjalnie ryflowana powierzchnia zapewnia dobrą przyczepność nawet, gdy dwie poduszki są umieszczone jedna na drugiej.

Cena 9 034,00 zł

Poduszka SLK55

Poduszka SLK 55 z aramidowym zbrojeniem w rozmiarze 870x870mm zapewnia dobrą przyczepność dzięki zastosowaniu specjalnie ryflowanej powierzchni.

Cena 12 522,00 zł

Poduszki pneumatyczne

Poduszka pneumatyczna wysokociśnieniowa to produkt o szerokim zastosowaniu podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Najczęściej wykorzystywana do podnoszenia, przesuwania, rozdzielania i stabilizowania ciężkich obiektów o dużych powierzchniach np. pojazdów, elementów konstrukcji budynków itp. Poduszka pneumatyczna wykorzystana do utworzenia dostępu do poszkodowanych lub stworzenia przestrzeni do pracy. Konstrukcja poduszki pneumatycznej zapewnia stałą siłę udźwigu. Jeżeli zaistnieje konieczność podniesienia obiektu wyżej, istniej możliwość ułożenia poduszki w stos. Natomiast do osiągnięcia wyższej siły udźwigu zaleca się użycie kilku poduszek ułożonych obok siebie. Specjalna powierzchnia poduszek zapewnia im stabilność i skuteczne działanie nawet na śliskich powierzchniach.

Poduszka pneumatyczna wysokociśnieniowa

Poduszka pneumatyczna to poduszka podnosząca posiadająca system łączenia w stos, funkcję podążania po ruchu łukowym, zabezpieczenie przed pęknięciem, wysoki udźwig przy dużej wysokości oraz dużą powierzchnię styczną z ładunkiem. Poduszka wysokiego ciśnienia i wysokiego podnoszenia idealnie sprawdza się podczas pracy straży pożarnej m. in. podczas ratowania osób uwięzionych pod pojazdami czy przy stabilizacji ciężkich obiektów. Poduszka pneumatyczna to gwarant bezpieczeństwa poszkodowanego i strażaka. Produkt ten uskutecznia akcje, pozwala na zachowanie komfortu pracy oraz pozwala zaoszczędzić na czasie. Poduszkę pneumatyczną można stosować nawet w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, a także na nierównym terenie. Atutem poduszki pneumatycznej jest ochrona przed przebiciem – jest to ważny element, gdyż często akcje ratownicze są w trudnych warunkach.

Poduszka pneumatyczna jako dodatek dla bezpieczeństwa

Poduszka pneumatyczna to element wyposażenia jednostek ratowniczo-gaśniczych. Sprzęt ten poddawany jest kompleksowej kontroli oraz licznym testom, które mają na celu zapewnić bezpieczeństwo Ratownikom. Zadaniem poduszki pneumatycznej jest uskutecznić akcję ratunkową oraz jakość pracy. Głównym celem poduszki pneumatycznej jest stabilne utrzymanie podnoszonego przedmiotu na ustalonej wysokości – ułatwia to akcję ratunkową oraz sposób przeprowadzenia akcji. W ofercie naszego sklepu Strefa998.pl posiadamy wyłącznie sprawdzone, wytrzymałe, efektywne i godne zaufania poduszki firm VETTER i SAVA co w przypadku pracy z ciężkimi obiektami jest szczególnie ważne. Oferujemy poduszki w różnych rozmiarach (co pozwala na dostosowanie narzędzia do sytuacji) a także sterowniki i węże zasilające.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?