Filtry

Cena

Cena

  • 54,00 zł - 93,00 zł

Koszule PSP

Aktywne filtry

Koszula PSP wyjściowa długi rękaw

Koszula PSP wyjściowa długi rękaw. Koszula w wersji kołnierzyk pod krawat, mankiety rękawów stębnowane, zapinane na guzik. Na kieszeni wyhaftowany napis PSP.

Cena 93,00 zł

Koszula PSP wyjściowa krótki rękaw pod krawat

Koszula PSP wyjściowa krótki rękaw, kołnierzyk pod krawat z wyhaftowanym napisem PSP. Koszula do munduru wyjściowego z guzikami do przypięcia naramienników.

Cena 93,00 zł

Koszula PSP wyjściowa krótki rękaw słowacki

Koszula PSP wyjściowa z krótkim rękawem (kołnierzyk słowacki) wykonana z tkaniny bawełniano-poliestrowej. Na ramionach guziki do przypięcia naramienników.

Cena 93,00 zł

Koszule PSP

W umundurowaniu Strażaków PSP dopuszcza się koszule zarówno z długim jak i krótkim rękawem. Nie ma jednak mowy o dowolności jeśli chodzi o kolor koszul PSP. Do munduru wyjściowego zakładanego m.in. podczas uroczystości państwowych czy strażackich dopuszczalna jest wyłącznie koszula wyjściowa w kolorze białym natomiast do munduru służbowego dedykowana jest koszula niebieska. Guziki zapinające koszulę winny być obowiązkowo w jej kolorze (białe lub niebieskie). Na koszuli musi pojawić się napis PSP -w przypadku koszuli z długim rękawem na górnej części otwartej kieszeni a na koszuli z krótkim rękawem na lewej klapce kieszeni. Wysokogatunkowe koszule PSP znajdują się w asortymencie naszego sklepu.

Koszule wyjściowe i służbowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór koszul PSP o krojach obowiązujących w Państwowej Straży Pożarnej. Do munduru wyjściowego proponujemy bawełniano – poliestrowe białe koszule z długim rękawem w wersji kołnierzyk pod krawat oraz koszule z krótkim rękawem w wersji kołnierzyk pod krawat oraz kołnierzyk wykładany typu słowacki. Posiadamy w sprzedaży również te same kroje koszul w kolorze niebieskim – dedykowane do ubioru służbowego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?