Wodery

Aktywne filtry

Wodery STANDARD WR02

159Wodery STANDARD WR02 dostępne w trzech kolorach, w rozmiarach od 40 do 47. Spodniobuty do pracy wymagającej kontaktu z wodą - akcji ratowniczych czy połowów.

Cena 159,00 zł

Wodery MAX S-5

Wodery MAX S-5 wykonane z tkaniny Plavitex Heavy Duty. Wodery bardzo wytrzymała, posiadają dodatkowe wzmocnienia na kolanach oraz wkładkę antyprzebiciową.

Cena 196,00 zł

Wodery

Wodery i spodniobuty to sprzęt, który jest istotny na terenach dotkniętych powodzią oraz na zalanych powierzchniach. Praca w akwenach i na rozlewiskach bez odpowiedniego wyposażenia jest niemalże niewykonalna. Wodery i spodniobuty to sprzęt do wymagającego otoczenia, dlatego ważnym aspektem jest zaopatrzenie się w strój ochronny jakim są wodery lub spodniobuty. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz szeroki wybór woderów, które wyróżniają się starannością wykonania i wysoką jakością materiału. Dzięki nim właściwie zabezpieczysz się przed skutkami pracy w wodzie.

Wodoodporne wodery i spodniobuty

Wodoodporne wodery to połączenie butów i spodni, które mają na celu skuteczne ograniczenie wpływu wody. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz wodery w różnych rozmiarach i o różnej budowie. W ofercie naszego Sklepu posiadamy m.in. spodniobuty o modelu Fluo Max S-5, którego charakterystyczną cechą jest fluorescencyjna barwa pozwalająca na pracę w trudnych warunkach. Barwa ta zwiększa widoczność podczas niesprzyjających warunkach atmosferycznych lub po zmroku poprawiając przy tym bezpieczeństwo Ratownikowi. Niezbędne w woderach są szelki nadające stabilność noszenia. Sznurek znajdujący się w pasie spodniobutów pozwala na komfort podczas wykonywania pracy. Posiadamy również spodniobuty, które chronią swojego użytkownika od pasa w dół a także takie, które skupiają się na zabezpieczeniu obszaru zaczynającego się nad kolanem. Wodoodporne wodery są wykonane z wytrzymałego i wodoodpornego materiału Plavitex. Wodery dostępne w ofercie naszego Sklepu są zgodne z normami i wymaganiami Ministra Gospodarki.

Wodery – doskonałe do ratownictwa wodnego

Wodery to produkty są szeroko wykorzystywane w ratownictwie wodnym. Gruba podeszwa izoluje zimno i chroni przed ostrymi przedmiotami. Materiał jest wygodny, kształt ergonomiczny. Dzięki temu są tak chętnie wybierane przez jednostki strażackie i nie tylko. Wodery są także podstawowym wyposażeniem w gospodarstwach rybackich, gdzie specyfika pracy wymaga często brodzenia w stawach hodowlanych. Oferujemy Państwu wodery, które są dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników z branży budowlanej, rybołówstwa, służb komunalnych oraz przede wszystkim służb ratowniczych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?