W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 58,00 zł - 1 556,00 zł

OUTLET / Wyprzedaże

Aktywne filtry

Kurtka specjalna BALLYCLARE XENON BASIC

Kurtka FIR336 ubrania specjalnego BALLYCLARE XENON BASIC posiada dodatkowe wzmocnienia okolic łokci i kolan. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 1 555,95 zł

Spodnie specjalne BALLYCLARE XENON BASIC

Spodnie FIR337 ubrania specjalnego BALLYCLARE XENON BASIC posiadają dodatkowe wzmocnienia okolic łokci i kolan. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 1 107,00 zł

Buty taktyczne GuardPRO

Buty taktyczne ogólnego przeznaczenia GuardPRO teraz dostępne w lepszej, obniżonej cenie. Buty wykonane z wodoodpornej skóry licowanej łączonej z Cordurą.

Cena 125,00 zł

Koszula PSP wyjściowa długi rękaw

Koszula PSP wyjściowa długi rękaw. Koszula w wersji kołnierzyk pod krawat, mankiety rękawów stębnowane, zapinane na guzik. Na kieszeni wyhaftowany napis PSP.

Cena podstawowa 73,00 zł Cena 58,40 zł

Koszula PSP wyjściowa krótki rękaw pod krawat

Koszula PSP wyjściowa krótki rękaw, kołnierzyk pod krawat z wyhaftowanym napisem PSP. Koszula do munduru wyjściowego z guzikami do przypięcia naramienników.

Cena podstawowa 73,00 zł Cena 58,40 zł

Koszula PSP służbowa długi rękaw

Koszula PSP służbowa z długim rękawem w wersji kołnierzyk pod krawat. Koszula w kolorze niebieskim, na kieszeni w szpic wyhaftowany białą nicią napis PSP.

Cena podstawowa 73,00 zł Cena 58,40 zł

Koszula PSP wyjściowa krótki rękaw słowacki

Koszula PSP wyjściowa z krótkim rękawem (kołnierzyk słowacki) wykonana z tkaniny bawełniano-poliestrowej. Na ramionach guziki do przypięcia naramienników.

Cena podstawowa 73,00 zł Cena 58,40 zł

Koszula PSP służbowa krótki rękaw słowacki

Oferujemy Koszule PSP służbowe z krótkim rękawem, wersja kołnierzyk słowacki. Kieszenie koszuli posiadają zapinane na guzik klapy. Na lewej klapie napis PSP.

Cena podstawowa 73,00 zł Cena 58,40 zł

Koszula PSP służbowa krótki rękaw pod krawat

Koszula PSP służbowa z krótkim rękawem pod krawat. Koszula wykonana z tkaniny bawełniano-poliestrowej. Na ramionach guziki do przypięcia naramienników.

Cena podstawowa 73,00 zł Cena 58,40 zł

Buty HAIX SCOUT BLACK

W wielozadaniowych butach taktycznych HAIX SCOUT BLACK zastosowano podeszwę marki Vibram, która sprawdzi się też w terenie. Buty dedykowane służbom mundurowym.

Cena podstawowa 990,00 zł Cena 841,50 zł

Buty HAIX Ranger GSG9-X

Buty HAIX Ranger GSG9-X z wysoką, zapewniającą większe bezpieczeństwo cholewką i wymienną, pochłaniającą wilgoć wkładką. Buty wykonane z wodoszczelnej skóry. 

Cena podstawowa 1 070,00 zł Cena 909,50 zł

Buty HAIX SPECIAL FIGHTER

Buty HAIX SPECIAL FIGHTER charakteryzują się trwałością, komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. Buty wykonane z wysokiej jakości, wodoszczelnej skóry.

Cena podstawowa 982,77 zł Cena 835,35 zł

Polar odblaskowy 360 PSP CZARNY ROZMIAR XXL

Polary odblaskowe  czarne, wykonane z trwałej, niemechacącej się tkaniny - teraz  dostępne w lepszej, obniżonej cenie - w kategorii OUTLET / Wyprzedaże.

Cena 138,00 zł

Sprzęt ratowniczy outlet

Podstawą skutecznego funkcjonowania jednostek PSP i OSP jest kompletne i solidne wyposażenie. Bez niego trudno sobie wyobrazić efektywną pracę strażaków, którzy wielokrotnie są zmuszeni do podejmowania działań ratowniczych w niezwykle szerokim zakresie. Niestety, kompleksowe wyposażenie dla jednostek Straży Pożarnej wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. To często prowadzi do ograniczenia ilości sprzętu, który w pewnych sytuacjach może okazać się niezbędny!Zdarza się również, że jednostka decyduje się na zakup produktów niższej jakości, które nie zawsze gwarantują pełną skuteczność i bezpieczeństwo.

Produkty outlet w sklepie Strefa 998

Wyprzedaż sprzętu strażackiego to znakomita okazja do zakupienia profesjonalnych, niezawodnych urządzeń oraz akcesoriów w korzystniejszej cenie. W naszym profesjonalnym sklepie strażackim wyodrębniliśmy specjalną kategorię produktów, które są dostępne w wyprzedaży. Oferta wyprzedażowa stosunkowo często ulega zmianie, dlatego warto regularnie odwiedzać nasz sklep w celu sprawdzenia aktualnych promocji!

Wyprzedaż sprzętu ratowniczego

W kategorii outlet w sklepie Strefa 998 pojawiają się produkty całkowicie nowe i nieużywane, które oferujemy w niższej cenie np. wskutek wprowadzenia na rynek nowszych modeli. Wyprzedaż jest korzystna dla obu stron – sprzedający może przygotować w swoim magazynie miejsce na nowe serie produktów, z kolei kupujący uzyskuje w pełni wartościowy sprzęt w korzystnej cenie. 

Dlaczego warto skorzystać z wyprzedaży w sklepie Strefa 998? Gwarantujemy najwyższą jakość, dostarczając specjalistyczny sprzęt strażacki od najlepszych producentów. Jednostki ratownictwa pożarniczego z całej Polski zaopatrują się w naszym sklepie ze świadomością, że mogą u nas znaleźć kompletne wyposażenie dla swoich ratowników.

Wybierz najlepszy sprzęt ratowniczy w atrakcyjnej cenie!

W sklepie Strefa 998 stawiamy na najwyższą jakość, dzięki czemu nasze produkty gwarantują niezawodność oraz skuteczność w każdej sytuacji. Oferujemy starannie wyselekcjonowany asortyment, w którym dostępny jest wyłącznie wysokiej klasy sprzęt ratowniczy najlepszych marek. Zachęcamy do regularnego odwiedzania kategorii outlet, w której pojawiają się liczne produkty w wyprzedażowych cenach. Kupuj w naszym sklepie i zadbaj o kompleksowe wyposażenie swojej jednostki strażackiej!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć