WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 960,00 zł

OUTLET / Wyprzedaże

Aktywne filtry

Półbuty 618 roz. 41

Skórzane półbuty służbowe wzór 618 przeznaczone dla kadry i pracowników administracyjnych PSP i OSP, pracowników MSWiA oraz każdego cywilnego użytkownika.

Cena podstawowa 199,00 zł Cena 139,30 zł

Buty wyjściowe 391 roz. 47

Buty wyjściowe 391 to eleganckie i estetyczne półbuty męskie dla strażaków OSP i PSP o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Buty wykonane ze skóry.

Cena podstawowa 230,00 zł Cena 161,00 zł

Bluza MDP

Bluza dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP). Bluza w kolorze czarnym, charakteryzuje się wytrzymałością oraz wysoką odpornością na blaknięcie.

Cena podstawowa 151,00 zł Cena 90,00 zł

Koszulka POLO z logo Rosenbauer męska

Poliestrowo-bawełniana Koszulka z kołnierzykiem POLO z srebnoszarym logo Rosenbauer na ramieniu. Koszulka o kroju slimfit, dostępna w wersji damskiej i męskiej.

Cena podstawowa 111,00 zł Cena 77,70 zł

Koszulka POLO z logo Rosenbauer damska

Poliestrowo-bawełniana Koszulka z kołnierzykiem POLO z srebnoszarym logo Rosenbauer na ramieniu. Koszulka o kroju slimfit, dostępna w wersji damskiej i męskiej.

Cena podstawowa 111,00 zł Cena 77,70 zł

Sprzęt ratowniczy- outlet i promocje

Podstawą skutecznego funkcjonowania jednostek PSP i OSP jest kompletne i solidne wyposażenie. Bez niego trudno sobie wyobrazić efektywną pracę strażaków, którzy wielokrotnie są zmuszeni do podejmowania działań ratowniczych w niezwykle szerokim zakresie. Niestety, kompleksowe wyposażenie dla jednostek Straży Pożarnej wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. To często prowadzi do ograniczenia ilości sprzętu, który w pewnych sytuacjach może okazać się niezbędny!Zdarza się również, że jednostka decyduje się na zakup produktów niższej jakości, które nie zawsze gwarantują pełną skuteczność i bezpieczeństwo.

Wyprzedaże w sklepie Strefa 998

Wyprzedaż sprzętu strażackiego to znakomita okazja do zakupienia profesjonalnych, niezawodnych urządzeń oraz akcesoriów w korzystniejszej cenie. W naszym profesjonalnym sklepie strażackim wyodrębniliśmy specjalną kategorię produktów, które są dostępne w wyprzedaży. Oferta wyprzedażowa stosunkowo często ulega zmianie, dlatego warto regularnie odwiedzać nasz sklep w celu sprawdzenia aktualnych promocji!

Wyprzedaż sprzętu ratowniczego w promocyjnych cenach

W kategorii outlet w sklepie Strefa 998 pojawiają się produkty całkowicie nowe i nieużywane, które oferujemy w niższej cenie np. wskutek wprowadzenia na rynek nowszych modeli. Wyprzedaż jest korzystna dla obu stron – sprzedający może przygotować w swoim magazynie miejsce na nowe serie produktów, z kolei kupujący uzyskuje w pełni wartościowy sprzęt w korzystnej cenie. 

Dlaczego warto skorzystać z wyprzedaży w sklepie Strefa 998? Gwarantujemy najwyższą jakość, dostarczając specjalistyczny sprzęt strażacki od najlepszych producentów. Jednostki ratownictwa pożarniczego z całej Polski zaopatrują się w naszym sklepie ze świadomością, że mogą u nas znaleźć kompletne wyposażenie dla swoich ratowników.

Wybierz najlepszy sprzęt ratowniczy w atrakcyjnej cenie!

W sklepie Strefa 998 stawiamy na najwyższą jakość, dzięki czemu nasze produkty gwarantują niezawodność oraz skuteczność w każdej sytuacji. Oferujemy starannie wyselekcjonowany asortyment, w którym dostępny jest wyłącznie wysokiej klasy sprzęt ratowniczy najlepszych marek. Zachęcamy do regularnego odwiedzania kategorii outlet, w której pojawiają się liczne produkty w wyprzedażowych cenach. Kupuj w naszym sklepie i zadbaj o kompleksowe wyposażenie swojej jednostki strażackiej!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?