Filtry

Cena

Cena

  • 50,00 zł - 3 814,00 zł

OUTLET / Wyprzedaże

Aktywne filtry

Latarka VANTAGE

Latarka VANTAGE mocowana nad lub pod hełmami przeciwpożarowymi. Latarka wyposażona w najnowszą technologię Power LED i niebieskie tylne światło bezpieczeństwa.

Cena podstawowa 764,00 zł Cena 500,00 zł

Bluza koszarowa POLIAMID bez rzepów

Bluza koszarowa wykonana z tkaniny „Poliamid” bez rzepów. Przód bluzy zapinany na zamek błyskawiczny. Brak właściwości trudnopalnych, wykończenie olejoodporne.

Cena 50,00 zł

Kamizelka koszarowa BAWEŁNA

Kamizelka koszarowa BAWEŁNA bez rękawów. Kamizelka wykonana z tkaniny o wysokiej gęstości ze splotem diagonalnym. Napis STRAŻ na przodzie i na plecach.

Cena podstawowa 195,00 zł Cena 117,00 zł

Bluza MDP

Bluza dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP). Bluza w kolorze czarnym, charakteryzuje się wytrzymałością oraz wysoką odpornością na blaknięcie.

Cena podstawowa 151,00 zł Cena 136,00 zł

Sprzęt ratowniczy- outlet i promocje

Podstawą skutecznego funkcjonowania jednostek PSP i OSP jest kompletne i solidne wyposażenie. Bez niego trudno sobie wyobrazić efektywną pracę strażaków, którzy wielokrotnie są zmuszeni do podejmowania działań ratowniczych w niezwykle szerokim zakresie. Niestety, kompleksowe wyposażenie dla jednostek Straży Pożarnej wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. To często prowadzi do ograniczenia ilości sprzętu, który w pewnych sytuacjach może okazać się niezbędny!Zdarza się również, że jednostka decyduje się na zakup produktów niższej jakości, które nie zawsze gwarantują pełną skuteczność i bezpieczeństwo.

Wyprzedaże w sklepie Strefa 998

Wyprzedaż sprzętu strażackiego to znakomita okazja do zakupienia profesjonalnych, niezawodnych urządzeń oraz akcesoriów w korzystniejszej cenie. W naszym profesjonalnym sklepie strażackim wyodrębniliśmy specjalną kategorię produktów, które są dostępne w wyprzedaży. Oferta wyprzedażowa stosunkowo często ulega zmianie, dlatego warto regularnie odwiedzać nasz sklep w celu sprawdzenia aktualnych promocji!

Wyprzedaż sprzętu ratowniczego w promocyjnych cenach

W kategorii outlet w sklepie Strefa 998 pojawiają się produkty całkowicie nowe i nieużywane, które oferujemy w niższej cenie np. wskutek wprowadzenia na rynek nowszych modeli. Wyprzedaż jest korzystna dla obu stron – sprzedający może przygotować w swoim magazynie miejsce na nowe serie produktów, z kolei kupujący uzyskuje w pełni wartościowy sprzęt w korzystnej cenie. 

Dlaczego warto skorzystać z wyprzedaży w sklepie Strefa 998? Gwarantujemy najwyższą jakość, dostarczając specjalistyczny sprzęt strażacki od najlepszych producentów. Jednostki ratownictwa pożarniczego z całej Polski zaopatrują się w naszym sklepie ze świadomością, że mogą u nas znaleźć kompletne wyposażenie dla swoich ratowników.

Wybierz najlepszy sprzęt ratowniczy w atrakcyjnej cenie!

W sklepie Strefa 998 stawiamy na najwyższą jakość, dzięki czemu nasze produkty gwarantują niezawodność oraz skuteczność w każdej sytuacji. Oferujemy starannie wyselekcjonowany asortyment, w którym dostępny jest wyłącznie wysokiej klasy sprzęt ratowniczy najlepszych marek. Zachęcamy do regularnego odwiedzania kategorii outlet, w której pojawiają się liczne produkty w wyprzedażowych cenach. Kupuj w naszym sklepie i zadbaj o kompleksowe wyposażenie swojej jednostki strażackiej!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?