Filtry

Cena

Cena

  • 11 464,00 zł - 46 754,00 zł

Namioty pneumatyczne

Aktywne filtry

Mobilny namiot pneumatyczny RAPID S1 Pneumatik

Mobilny namiot pneumatyczny RAPID S1 Pneumatik jest rozstawiany podczas prowadzenia czynności ratowniczych ale może też pełnić funkcję punktu pierwszej pomocy.

Cena 11 464,00 zł

Namiot pneumatyczny GTX-38

Duży Namiot pneumatyczny GTX-38 o wymiarach zewnętrznych 7200 x 5200 x 2850mm. Idealny do akcji ratowniczych – do zakwaterowania ludzi lub jako zaplecze sprzętu

Cena 46 753,00 zł

Namiot pneumatyczny COMFY 16

Specjalistyczny namiot pneumatyczny COMFY 16 z materiałów ognioodpornych stworzony został do ekspresowego rozłożenia w miejscach gdzie zachodzi taka potrzeba. 

Namiot pneumatyczny COMFY 25

Specjalistyczny namiot ratowniczy COMFY 25 dzięki konstrukcji opartej na stelażu pneumatycznym jest gotowy do użycia w ciągu kilku minut.

Namiot pneumatyczny - ratowniczy NPS S1 PNEUMATIK

Namioty pneumatyczne NPS 14,27,37 mogą być wykorzystywane jako namioty ratownicze na miejscu działań do prowadzenia czynności ratowniczych, jako namioty medyczne, namioty kwatermistrzowskie, dowódczo-sztabowe. 

Skokochron pneumatyczny typu GTX-S1

Skokochron pneumatyczny typu GTX-S1 pomoże w ewakuacji w sytuacji, kiedy nie będzie możliwości dotarcia do uwięzionych w płonącym budynku za pomocą drabiny.

Cena 34 956,00 zł

Namiot pneumatyczny ratowniczy

Pneumatyczne namioty ratownicze mają zastosowanie jako zaplecze podczas długotrwałych akcji ratowniczych. mają szerokie zastosowanie. Mogą być wykorzystywane jako namioty ratownicze, jako namioty medyczne, namioty kwatermistrzowskie lub  dowódczo-sztabowe. Może stanowić część składową mobilnego systemu dekontaminacji. Może również stanowić moduł w budowie szpitali polowych, miejsc kwarantanny itp. Dodatkowo namiot stosowany może być jako schronienie tymczasowe dla ratowników np. podczas powodzi.  Są gotowe do użycia w ciągu kilku minut. Namiot może być pompowany za pomocą butli ze sprężonym powietrzem, sprężarki elektrycznej bądź pompki ręcznej. Wykorzystanie pneumatycznych namiotów podczas akcji ratowniczych może przyczynić się do podniesienia poziomu ratownictwa na terenie danej gminy czy powiatu poprzez efektywniejsze zabezpieczenie przed skutkami katastrof i wypadków jak również rozwoju wzajemnej pomocy, łączeniu sił i możliwości w zakresie wspólnych działań różnych podmiotów ratowniczych.

Namioty pneumatyczne COMFY są stosowane między innymi jako zaplecze podczas działań ratowniczych, mogą również służyć do zakwaterowania osób poszkodowanych lub ewakuowanych z miejsca zdarzenia. Konstrukcja oparta na pneumatycznym stelażu umożliwia błyskawiczne rozstawienie namiotu, co jest szczególnie ważne w sytuacjach, kiedy liczy się każda sekunda.

W naszym sklepie znajdziesz specjalistyczne namioty pneumatyczne, które idealnie spełnią swoje zadanie podczas niejednej akcji ratowniczej. Z uwagi na swój niewielki ciężar oraz kompaktowe wymiary po złożeniu, namiot jest bardzo łatwy w transporcie. Dodatkowym atutem produktów dostępnych w naszej ofercie jest ognioodporność – materiały które zostały użyte do produkcji namiotów są odporne na kontakt z ogniem, dzięki czemu świetnie sprawdzają się nawet w trudnych warunkach.

Niezwykle wytrzymałe namioty ratownicze

Ze względu na swą wyjątkowo trwałą i wytrzymałą konstrukcję, ratownicze namioty pneumatyczne nie boją się żadnych wyzwań. Zastosowane w nich liczne rozwiązania jeszcze bardziej podnoszą ich funkcjonalność, umożliwiając np. przymocowanie oświetlenia oraz podłączenie przewodów elektrycznych. Doskonale przemyślana konstrukcja zapobiega przewróceniu się namiotu w przypadku nagłego spadku ciśnienia roboczego, np. w sytuacji gwałtownej zmiany temperatury. Specjalne linki odciągowe dbają o stabilność całej konstrukcji nawet przy silnych podmuchach wiatru. Wysokiej klasy materiały o doskonałej wytrzymałości gwarantują długi czas użytkowania namiotu.

Profesjonalne namioty pneumatyczne należą do niezbędnego wyposażenia, którego nie powinno zabraknąć w żadnej jednostce ratowniczo-gaśniczej. Dzięki trwałej konstrukcji, błyskawicznemu rozstawianiu oraz wielu praktycznym rozwiązaniom, bezbłędnie zdają egzamin w każdej sytuacji.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?