Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Bezpieczny Dom

Środki gaśnicze do domu


W przypadku pożaru lub innego niebezpiecznego wypadku w domu, pomoc jednostek straży pożarnej jest często koniecznością. Nie oznacza to jednak, że musimy w pełni zdać się na służbę ratowniczo-gaśniczą. W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz swoich najbliższych, warto wyposażyć się w profesjonalne środki gaśnicze do domu. Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie nie zabrakło produktów, dzięki którym zwiększysz bezpieczeństwo we własnym domu!


Czujniki gazu dla domu


Zdecydowanie zbyt często możemy usłyszeć w wiadomościach lub w radiu kolejną informację o zatruciach gazem lub tlenkiem węgla we własnym domu. Umieszczając na ścianie specjalny czujnik, możemy odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny i uchronić ją przed nieszczęśliwym wypadkiem! W naszej ofercie dostępne są czujniki gazu dla domu, profesjonalne czujniki tlenku węgla, a także czujniki dymu od firmy FireAngel, cieszącej się uznaniem na światowym rynku. Specjalistyczne, opatentowane sensory są szczególnie wyczulone na obecność toksycznych substancji, dzięki czemu urządzenie może w porę poinformować domowników o zaistniałym niebezpieczeństwie.


Gaśnice do użytku domowego


W sytuacji pożaru często kluczowe znaczenie ma błyskawiczna reakcja! Jest to możliwe dzięki przenośnym gaśnicom, przeznaczonym przede wszystkim do użytku prywatnego, a także w lokalach usługowych w których istnieje ryzyko wystąpienia pożaru. Gaśnice domowe znakomicie sprawdzają się do gaszenia pożarów które nie zdążyły jeszcze się rozwinąć. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich, umieszczając w domu przenośną gaśnicę!