Bezpieczny Dom

Aktywne filtry

Gaśnica pianowa "kuchenna" 2kg GWG-2x ABF

Gaśnica pianowa "kuchenna" 2kg GWG-2x ABF, do zabezpieczania pomieszczeń, w których występuje ryzyko zapalenia olejów i tłuszczów jadalnych np. w gastronomii.

Cena 179,00 zł

Gaśnica Domowa 1 litr

Ze względu na kolor, urządzenie nie jest gaśnicą w rozumieniu normy PN-EN 3-7. Idealnie sprawdzi się jako prezent na parapetówkę. Jej ciężar to zaledwie 1,7 kg. 

Cena 75,00 zł

Czujnik Dymu FIREANGEL ST-622

Czujnik dymu FireAngel ST-622 dzięki opatentowanym sensorom, pozwala bardzo szybko zareagować na pojawiające się źródło ognia. Znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

Cena 142,00 zł

Czujnik gazu (propan-butan) SHG-02

Czujnik gazu SHG-02 do monitorowania stężenia gazu propan butanu (LPG). Czujnik spełnia wymagania normy EN50194-1:2009.

Cena 158,00 zł

Środki gaśnicze do domu


W przypadku pożaru lub innego niebezpiecznego wypadku w domu, pomoc jednostek straży pożarnej jest często koniecznością. Nie oznacza to jednak, że musimy w pełni zdać się na służbę ratowniczo-gaśniczą. W trosce o bezpieczeństwo swoje oraz swoich najbliższych, warto wyposażyć się w profesjonalne środki gaśnicze do domu. Zadbaliśmy o to, aby w naszym sklepie nie zabrakło produktów, dzięki którym zwiększysz bezpieczeństwo we własnym domu!


Czujniki gazu dla domu


Zdecydowanie zbyt często możemy usłyszeć w wiadomościach lub w radiu kolejną informację o zatruciach gazem lub tlenkiem węgla we własnym domu. Umieszczając na ścianie specjalny czujnik, możemy odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny i uchronić ją przed nieszczęśliwym wypadkiem! W naszej ofercie dostępne są czujniki gazu dla domu, profesjonalne czujniki tlenku węgla, a także czujniki dymu od firmy FireAngel, cieszącej się uznaniem na światowym rynku. Specjalistyczne, opatentowane sensory są szczególnie wyczulone na obecność toksycznych substancji, dzięki czemu urządzenie może w porę poinformować domowników o zaistniałym niebezpieczeństwie.


Gaśnice do użytku domowego


W sytuacji pożaru często kluczowe znaczenie ma błyskawiczna reakcja! Jest to możliwe dzięki przenośnym gaśnicom, przeznaczonym przede wszystkim do użytku prywatnego, a także w lokalach usługowych w których istnieje ryzyko wystąpienia pożaru. Gaśnice domowe znakomicie sprawdzają się do gaszenia pożarów które nie zdążyły jeszcze się rozwinąć. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich, umieszczając w domu przenośną gaśnicę!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?