WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 47,00 zł - 3 361,00 zł

Prądownica wodna

Aktywne filtry

Prądownica ROSENBAUER 100 EN

Prezentujemy nowoczesną, wysokiej jakości Prądownicę ROSENBAUER 100 EN. Łatwy wybór wydajności z możliwością podawania różnych typów strumieni gaśniczych.

Cena 2 804,40 zł

Prądownica PW 52 TURBO

Wysokiej jakości Prądownica PW 52 TURBO do wytwarzania strumieni zwartych i rozproszonych z płynną regulacją kąta bryłowego strumienia rozproszonego do 110º

Cena 838,00 zł

Prądownica TURBO JET 2011

W przeciwieństwie do prądownicy TURBO SUPON, posiada dodatkowy pierścień, który pozwala na regulację przepływu wody. Dzięki temu można uzyskać prądy mgłowe oraz kropliste.

Cena 1 624,00 zł

Prądownica AWG TURBOMASTER 52

Dzięki wyposażonej w głowicę TURBO Prądownicy AWG TURBOMASTER 52 uzyskamy możliwość wytworzenia strumienia zwartego, rozproszonego oraz parasola ochronnego.

Cena 2 500,00 zł

Prądownice wodne

Prądownice służą do nadawania strumieniowi wody odpowiedniego kształtu i kierunku. Zastosowane w prądownicy zwężenie przepływu wody powoduje wzrost prędkości przepływu, co wywołuje duży zasięg prądu wody. W pożarnictwie stosowane są różne rodzaje prądownic: o różnych przekrojach (25, 52, 75 mm), różnych cechach i przeznaczeniu (zwykłe, zamykane, pistoletowe, uniwersalne). Znacznie wygodniejsze zamykanie wypływu wody jest w prądownicy typu TURBO potocznie nazywaną  pistoletową. Coraz bardziej rozpowszechniane są różnego rodzaju prądownice uniwersalne, które pozwalają na zmianę prądu ze zwartego na rozproszony (i odwrotnie) bez przerywania podawania wody. Można za jej pomocą wytwarzać strumienie zwarte i rozproszone, zachowując płynną regulację kąta bryłowego strumienia rozproszonego. Prądownica pozwala na płynną regulację wydajności podczas gaszenia pożarów. W działaniach gaśniczych ważne jest zastosowanie odpowiedniego sprzętu, który pozwoli nie tylko opanować ogień, ale przy okazji nie spowoduje dużych szkód po pożarach. Z tego względu do konkretnego typu pożaru oraz jego skali należy dobrać właściwą taktykę gaśniczą. Pociąga to za sobą zastosowanie odpowiedniej prądownicy wodnej. Oferowane przez nas prądownice  wyróżniają  się prostą obsługą, wygodnym użytkowaniem i optymalnym zużyciem wody oraz niezawodnością.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?