Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Przewoźne Motorola

Radiotelefon Motorola DM4601e

Rewolucyjny Radiotelefon przewoźny Motorola DM4601e z zintegrowanym modułem GPS, Bluetooth i funkcją inteligentnego dźwięku. Pojemność na poziomie 1000 kanałów.

Cena 2 659,00 zł

Radiotelefon Motorola DM4600e

Nowoczesny Radiotelefon przewoźny z kompaktowym mikrofonem Motorola DM4600e. Urządzenie z integracją transmisji głosu i danych i funkcją inteligentnego dźwięku

Cena 2 399,00 zł

Radiotelefon Motorola DM4401e

Dzięki obsłudze przesyłania dźwięku za pośrednictwem technologii Bluetooth do Radiotelefonu Motorola DM4401e z łatwością podłączymy bezprzewodowe akcesoria.

Cena 2 169,00 zł

Radiotelefon Motorola DM4400e

Radiotelefon Motorola DM4400e pracujący w paśmie VHF. Cyfrowy trunking dla pojedynczej stacji bazowej wykorzystujący pełne możliwości systemu MOTOTRBO.

Cena 1 951,00 zł

Radiotelefon Motorola DM2600e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM2600e z wyraźnym wyświetlaczem i funkcją inteligentnego dźwięku. W zestawie  mikrofon, uchwyt mocujący i przewód zasilający.

Cena 1 950,00 zł

Radiotelefon Motorola DM1400e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM1400e charakteryzuje się możliwością pracy w trybie analogowym i cyfrowym, doskonałą jakością dźwięku oraz większym zasięgiem.

Cena 1 318,00 zł

Radiotelefon przewoźny Motorola

Podczas pracy w terenie, bo zazwyczaj o takiej mówimy charakteryzując pracę służb pożarniczych czy ratowniczych – kluczowym jest komunikowanie w czasie rzeczywistym umożlwiające natychmiastowe przekazywanie informacji o przebiegu zdarzeń. Możliwość niezakłóconego raportowania będzie miała wpływ na planowanie działań, sposób przebiegu akcji i jej finał. Działania strażaków to przede wszystkim praca zespołowa polegająca w znacznej mierze na dzieleniu się informacjami o np. zagrożeniu. Dlatego każdy strażak podejmujący działania w terenie zaopatrzony jest w radiotelefon a kontakt z kolegą pozostałym w samochodzie zapewni zamontowany w samochodzie radiotelefon przewoźny.

Radiotelefony przewoźne Motorola cyfrowe i analogowe

W tej kategorii prezentujemy cztery modele cyfrowych radiotelefonów przenośnych Motorola z serii DM4000e z najbardziej rewolucyjnym i dającym dostęp aż do 1000 kanałów modelem DM4601e oraz dwa modele dające możliwość pracy w systemie analogowym i cyfrowym. Wszystkie oferowane produkty posiadają stopień ochrony IP54. Przed zakupem sprzętu warto zapoznać się z jego danymi technicznymi,  dlatego na stronach poszczególnych radiotelefonów udostępniamy ich specyfikację.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć