Środki do prania

Aktywne filtry

F5 - płyn do prania ubrań specjalnych 1l

F5 to niezwykle skuteczny i nieoddziałowujący na właściwości odzieży płyn do prania i czyszczenia ubrań specjalnych – w tym ubrań z membraną. Pojemność  1l.

Cena 85,00 zł

F5 - płyn do prania ubrań specjalnych 10l

F5 - Profesjonalny środek do prania i czyszczenia ubrań specjalnych na mokro 10l. Płyn o właściwościach dekontaminacyjnych,  zmywa bardzo trudne zabrudzenia.

Cena 790,00 zł

Środki piorące do ubrań specjalnych to obowiązkowe produkty stosowane do zachowania należytej czystości ubioru

Idealny płyn do prania ubrań specjalnych musi spełnić szereg wymogów. Powinien doskonale usuwać zabrudzenia, odświeżać tkaniny, nadawać im miękkość i przyjemny zapach. Czyste i wywietrzone tkaniny zawsze przywołują pozytywne emocje. Kluczem do sukcesu jest wybór odpowiedniego płynu do płukania tkanin. To on nadaje ubraniom przyjemny, delikatny zapach. Perfekcyjny płyn do prania ubrań specjalnych zapobiega elektryzowaniu się ubrań, nadaje im świeży zapach i czyni je niemal aksamitnymi w dotyku a przede wszystkim usuwa każde zabrudzenie. Środek do prania ubrań nie jest perfumowany oraz nadaje się do stosowania zarówno w pralkach przemysłowych i domowych. W połączeniu z innym środkami pozwala na utrzymanie ubrania specjalnego przez długi czas w rewelacyjnej kondycji. W zależności od stopnia i rodzaju zabrudzenia preparat może być stosowany do miejscowego wstępnego czyszczenia odzieży specjalnej, jak również do jej prania w temperaturze 15-40°C. Środki do prania ubrań specjalnych dostępne w ofercie naszego sklepu Strefa998 zmywają nawet ciężkie i ekstremalne zabrudzenia, takie jak np. produkty spalania, pot itp. z odzieży strażackiej specjalnej pranej w temperaturze 20-40°C.  Proponowane środki do prania ubrań specjalnych w Strefa998 charakteryzują się właściwościami odkażającymi, w tym neutralizacją nieprzyjemnych zapachów. Zachęcamy do zapoznania się z produktami w dostępnych ofercie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?