WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Latarki ręczne

Aktywne filtry

Latarka M-Fire 02

Wytrzymała na trudne warunki latarka M-Fire 02 marki Mactronic o zasięgu ponad 231m. Najlepsze materiały, sprawdzone działanie. Przekonaj się!

Cena 249,00 zł

Latarka M-Fire AG ATEX

Latarka kątowa M-Fire AG posiadająca certyfikat Ex-ATEX oraz spełniająca normę wodoodporności IPX4. Latarka emituje światło o mocy 323 lumenów na odległość 288m

Cena 275,00 zł

Latarka M-Fire 03

Latarka Mactronic M-Fire 03 z certyfikatem Ex ATEX stosowana jako latarka ręczna lub hełmowa (po zastosowaniu mocowania). Latarka emituje światło o mocy 180lm.

Cena 233,00 zł

Latarki ręczne

Latarki ręczne to silne źródło światła dedykowana główne dla osób, których codzienne obowiązki służbowe odbywają się w warunkach obniżonej widoczności lub w ciemnych miejscach. Z tym wyzwaniem często mierzą się strażacy, leśnicy, funkcjonariusze straży granicznej, służby ratownicze GOPR i wszystkie służby zajmujące się likwidowaniem awarii w elektryczności i innych. Ciemność nie jest sprzymierzeńcem w wykonywaniu skomplikowanych zadań podczas działań ratowniczych, dlatego wypada mieć ze sobą silną, profesjonalną latarkę LED. Praca strażaka jest ciężka, to jej wykonywanie odbywa się często w niesprzyjającym otoczeniu. Obecność skrajnych temperatur, zapylenie oraz zadymienie powietrza, wysoka wilgotność, to tylko niektóre czynniki, które utrudniają działania ratowniczo-gaśnicze. Strażak zawsze powinien móc polegać na swoim sprzęcie. Również na latarce, która musi się wyróżniać wysoką specyfikacją techniczną, by wejść do wyposażenia strażackiego. W sklepie Strefa998.pl spotkasz się z bogatą ofertą latarek strażackich, które spełniają wyśrubowane kryteria.

 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?