Filtry

Cena

Cena

  • 787,00 zł - 5 648,00 zł

Zestaw ratownictwa medycznego R1

Aktywne filtry

Zestaw PSP R1 w plecaku z szynami Kramera

Plecak ratowniczy PSP R1 z szynami kramera i miejscem na butlę tlenową oraz bogatym wyposażeniem - do udzielania pomocy nie tylko przy obrażeniach i urazach.

Cena 5 000,00 zł

Zestaw PSP R1 w torbie

Torba dla ratownictwa medycznego PSP R1, wyposażona zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Łatwy dostęp do zawartości.

Cena 4 530,00 zł

Nosze podbierakowe aluminiowe

Nosze podbierakowe aluminiowe doskonale sprawdzają się przy poszkodowanych urazowych, którzy doznali np: urazu miednicy. Wymiary noszy to 1680x420

Cena 890,00 zł

Deska ortopedyczna pediatryczna

Deska ortopedyczna pediatryczna o długości 138 cm z klockowym stabilizatorem głowy. Waga deski wynosi 4 kg, a maksymalna nośność do 110 kg.

Cena 787,00 zł

Deska ortopedyczna PROMO - kompletna

Kompletna deska ortopedyczna PROMO o wymiarach 184x45 cm, wykonana z tworzywa polietylenowego, idealnie nadająca się na akcje ratunkowe na wodzie.

Cena 956,00 zł

Zestaw ratownictwa medycznego R1 

Zestaw Ratownictwa Medycznego R-1 przeznaczony jest do wyposażenia  pojazdów ratowniczo-gaśniczych Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz dla innych podmiotów wpisanych do KSRG (Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy). Wyposażenie i specyfikacja zestawu R-1 są zgodne w wytycznymi KSRG. Oferowane przez naszą firmę  zestawy polecamy także innym podmiotom ratowniczym wykonującym zadania z ratownictwa medycznego na poziomie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Torba z wyposażeniem PSP R1 to zaawansowany i praktyczny zestaw ratunkowy, umożliwiający podjęcie działań w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Wyposażenie jest zapakowane w czerwoną torbę, w której sprzęt jest przejrzyście rozmieszczony z łatwym dostępem do niezależnych przegród. Użyty materiał oraz rozwiązania konstrukcyjne torby charakteryzują się łatwością dezynfekcji i prania. Wyposażenie Zestawu Ratownictwa Medycznego R-1 pozwala na podjęcie działań z zakresu KPP dotyczącego  zabezpieczenie dróg oddechowych, prowadzenia oddechu kontrolowanego lub wspomaganego, unieruchamiania złamań oraz podejrzeń złamań i zwichnięć, zapewniania komfortu termicznego, opatrywania oparzeń, tamowania krwotoków i opatrywanie ran. Zestaw ratownictwa medycznego R-1 jest bardzo poręczny i pozwala prowadzić akcję ratowniczą do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?