Filtry

Cena

Cena

  • 787,00 zł - 6 590,00 zł

Zestaw ratownictwa medycznego R1

Aktywne filtry

Zestaw PSP R1 w plecaku z szynami Kramera

Plecak ratowniczy PSP R1 z szynami kramera i miejscem na butlę tlenową oraz bogatym wyposażeniem - do udzielania pomocy nie tylko przy obrażeniach i urazach.

Cena 5 000,00 zł

Zestaw PSP R1 w torbie

Torba dla ratownictwa medycznego PSP R1, wyposażona zgodnie z wytycznymi Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Łatwy dostęp do zawartości.

Cena 4 530,00 zł

Zestaw opatrunków do PSP R1 (KSRG 2021)

Zestaw opatrunków do zestawu PSP R1 według standardu KSRG 2021. Zawiera wszystkie elementy torby R1 poza opatrunkami hydrożelowymi.

Cena 931,00 zł

Nosze podbierakowe aluminiowe

Nosze podbierakowe aluminiowe doskonale sprawdzają się przy poszkodowanych urazowych, którzy doznali np: urazu miednicy. Wymiary noszy to 1680x420

Cena 890,00 zł

Deska ortopedyczna pediatryczna

Deska ortopedyczna pediatryczna o długości 138 cm z klockowym stabilizatorem głowy. Waga deski wynosi 4 kg, a maksymalna nośność do 110 kg.

Cena 787,00 zł

Deska ortopedyczna PROMO - kompletna

Kompletna deska ortopedyczna PROMO o wymiarach 184x45 cm, wykonana z tworzywa polietylenowego, idealnie nadająca się na akcje ratunkowe na wodzie.

Cena 993,00 zł

Zestaw ratownictwa medycznego R1 

Zestaw Ratownictwa Medycznego R-1 przeznaczony jest do wyposażenia  pojazdów ratowniczo-gaśniczych Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej oraz dla innych podmiotów wpisanych do KSRG (Krajowy System Ratowniczo-Gaśniczy). Wyposażenie i specyfikacja zestawu R-1 są zgodne w wytycznymi KSRG. Oferowane przez naszą firmę  zestawy polecamy także innym podmiotom ratowniczym wykonującym zadania z ratownictwa medycznego na poziomie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Torba z wyposażeniem PSP R1 to zaawansowany i praktyczny zestaw ratunkowy, umożliwiający podjęcie działań w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Wyposażenie jest zapakowane w czerwoną torbę, w której sprzęt jest przejrzyście rozmieszczony z łatwym dostępem do niezależnych przegród. Użyty materiał oraz rozwiązania konstrukcyjne torby charakteryzują się łatwością dezynfekcji i prania. Wyposażenie Zestawu Ratownictwa Medycznego R-1 pozwala na podjęcie działań z zakresu KPP dotyczącego  zabezpieczenie dróg oddechowych, prowadzenia oddechu kontrolowanego lub wspomaganego, unieruchamiania złamań oraz podejrzeń złamań i zwichnięć, zapewniania komfortu termicznego, opatrywania oparzeń, tamowania krwotoków i opatrywanie ran. Zestaw ratownictwa medycznego R-1 jest bardzo poręczny i pozwala prowadzić akcję ratowniczą do czasu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?