Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Opryskiwacz plecakowy

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430

Wydajny opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430 o bardzo dużym zasięgu oprysku do 14,5m. Opryskiwacz z pojemnym, 14-litrowym zbiornikiem na środek do oprysku.

Cena 2 739,00 zł

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 200

Bardzo lekki opryskiwacz spalinowy Stihl może być wykorzystywany przez strażakach w działaniach różnego typu m.in przy pożarach traw lub dezynfekcji obiektów.

Cena 2 269,00 zł

Opryskiwacz plecakowy

W sklepie Strefa998.pl znajdziecie Państwo artykuły dedykowane nie tylko jednostkom pożarniczym. Z uwagi na fakt, że stawiamy na jakość – oferujemy wyłącznie narzędzia sprawdzonych, renomowanych firm. Marką godną zaufania jest STIHL dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć opryskiwaczy spalinowych tej firmy. Opryskiwacze spalinowe to urządzenia przydatne w każdym sadzie lub ogrodzie a także w uprawach warzywnych. Dzięki zautomatyzowanemu działaniu i niezależnemu źródłu zasilania - wykonanie oprysku środkami ochrony roślin czy rozprowadzenie nawozu płynnego przy użyciu tego narzędzia będzie bardziej efektywne i pozwoli zaoszczędzić czas.Oferowane przez nas opryskiwane spalinowe marki Stihl to nowoczesne i wydajne urządzenia napędzane mocnymi silnikami spalinowymi. To źródło zasilania a także możliwość komfortowego noszenia na plecach (urządzenia plecakowe) powoduje, że narzędzia można używać w każdych warunkach. Lżejszym i charakteryzującym się większą kompaktowością modelem jest SR 200. Natomiast model SR 430 posiada duży 14 l zbiornik na rozpylaną substancję. Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi danymi technicznymi oferowanych opryskiwaczy spalinowych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć