WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Opryskiwacz plecakowy

Aktywne filtry

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 200

Bardzo lekki opryskiwacz spalinowy Stihl może być wykorzystywany przez strażakach w działaniach różnego typu m.in przy pożarach traw lub dezynfekcji obiektów.

Cena 2 899,00 zł

Opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430

Wydajny opryskiwacz spalinowy Stihl SR 430 o bardzo dużym zasięgu oprysku do 14,5m. Opryskiwacz z pojemnym, 14-litrowym zbiornikiem na środek do oprysku.

Cena 3 499,00 zł

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 450

Wydajny i komfortowy opryskiwacz STIHL ze zbiornikiem o pojemności 14 litrów do opryskiwania lub rozsypywania granulatu. Duży zasięg oprysku i prosta obsługa.

Cena 3 799,00 zł

Opryskiwacz plecakowy

W sklepie Strefa998.pl znajdziecie Państwo artykuły dedykowane nie tylko jednostkom pożarniczym. Z uwagi na fakt, że stawiamy na jakość – oferujemy wyłącznie narzędzia sprawdzonych, renomowanych firm. Marką godną zaufania jest STIHL dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć opryskiwaczy spalinowych tej firmy. Opryskiwacze spalinowe to urządzenia przydatne w każdym sadzie lub ogrodzie a także w uprawach warzywnych. Dzięki zautomatyzowanemu działaniu i niezależnemu źródłu zasilania - wykonanie oprysku środkami ochrony roślin czy rozprowadzenie nawozu płynnego przy użyciu tego narzędzia będzie bardziej efektywne i pozwoli zaoszczędzić czas.Oferowane przez nas opryskiwane spalinowe marki Stihl to nowoczesne i wydajne urządzenia napędzane mocnymi silnikami spalinowymi. To źródło zasilania a także możliwość komfortowego noszenia na plecach (urządzenia plecakowe) powoduje, że narzędzia można używać w każdych warunkach. Lżejszym i charakteryzującym się większą kompaktowością modelem jest SR 200. Natomiast model SR 430 posiada duży 14 l zbiornik na rozpylaną substancję. Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi danymi technicznymi oferowanych opryskiwaczy spalinowych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?