Pilarki do prac lżejszych

Pilarki do prac lżejszych

Pilarki do prac lżejszych przeznaczone są dla rzemieślników, rolników, ogrodników i plantatorów oraz użytkowników okazjonalnych do prac w ogrodzie i wokół domu takich jak np. konserwacja i prace naprawcze, prace budowlane w drewnie, ścinka drzew o niewielkiej średnicy, przycinanie i docinanie drewna czy pozyskiwanie i przygotowania drewna opałowego. Najlepszymi do tego typu prac są solidne i nowoczesne a przy tym kompaktowe, lekkie i proste w użyciu pilarki Stihl.

Pilarki spalinowe Stihl do prac lżejszych

Jest wiele powodów przemawiających za wyborem pilarki Stihl dedykowanej do prac lżejszych, takich jak np. zaawansowane rozwiązania techniczne, ergonomiczna konstrukcja i wyposażenie bezpieczeństwa zaczerpnięte z pilarek profesjonalnych czy łatwe prowadzenie piły umożliwiające dokładne cięcie. Każdy model pilarek Stihl np. Stihl MS 170 i Stihl MS 180 posiada bogate wyposażenie seryjne na które składają się m. in. dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX i system antywibracyjny. Mogą być one wyposażone w dodatkowe rozwiązania takie jak system filtrów powietrza o długiej żywotności, który zastosowano w Stihl MS 181, Stihl MS, 211 czy Stihl MS 251. W naszej ofercie pilarek Stihl znajdą Państwo również modele oznaczone C-BE np. Stihl MS 181 C-BE, Stihl MS 231 C-BE, gdzie C - to seryjne wyposażenie w komfortowe elementy wyposażenia, B - wyposażenie w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej bez konieczności użycia narzędzi a E- systemem STIHL ErgoStart umożliwiający łatwy rozruch.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Piła spalinowa Stihl MS 212

Piła spalinowa Stihl MS 212 wyposażona w system filtrów powietrza o długiej żywotności jest przeznaczona głównie do prac przydomowych a także do ścinki drzew.

Cena 1 799,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 231 C-BE

Piła spalinowa Stihl MS 231 C-BE jest kompaktową pilarką o mocy 2,7 KM z błyskawicznym napinaczem piły łańcuchowej i systemem STIHL ErgoStart. Łatwa obsługa.

Cena 2 249,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 251

Piła spalinowa Stihl MS 251 to idealne narzędzie do pozyskiwania drewna opałowego. Wyposażona w boczny napinacz piły łańcuchowej. Łatwa i ekonomiczna obsługa.

Cena 2 399,00 zł

Piła spalinowa STIHL MS 162

Piła spalinowa Stihl MS 162 niezawodny model podstawowy do prac wokół posesji.

Cena 899,00 zł

Piła spalinowa STHIL MS 172

STHIL MS 172 - praktyczna, wszechstronna pilarka do prac związanych z pielęgnacją ogrodu

Cena 1 199,00 zł
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?