Pilarki do prac lżejszych

Pilarki do prac lżejszych

Pilarki do prac lżejszych przeznaczone są dla rzemieślników, rolników, ogrodników i plantatorów oraz użytkowników okazjonalnych do prac w ogrodzie i wokół domu takich jak np. konserwacja i prace naprawcze, prace budowlane w drewnie, ścinka drzew o niewielkiej średnicy, przycinanie i docinanie drewna czy pozyskiwanie i przygotowania drewna opałowego. Najlepszymi do tego typu prac są solidne i nowoczesne a przy tym kompaktowe, lekkie i proste w użyciu pilarki Stihl.

Pilarki spalinowe Stihl do prac lżejszych

Jest wiele powodów przemawiających za wyborem pilarki Stihl dedykowanej do prac lżejszych, takich jak np. zaawansowane rozwiązania techniczne, ergonomiczna konstrukcja i wyposażenie bezpieczeństwa zaczerpnięte z pilarek profesjonalnych czy łatwe prowadzenie piły umożliwiające dokładne cięcie. Każdy model pilarek Stihl np. Stihl MS 170 i Stihl MS 180 posiada bogate wyposażenie seryjne na które składają się m. in. dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX i system antywibracyjny. Mogą być one wyposażone w dodatkowe rozwiązania takie jak system filtrów powietrza o długiej żywotności, który zastosowano w Stihl MS 181, Stihl MS, 211 czy Stihl MS 251. W naszej ofercie pilarek Stihl znajdą Państwo również modele oznaczone C-BE np. Stihl MS 181 C-BE, Stihl MS 231 C-BE, gdzie C - to seryjne wyposażenie w komfortowe elementy wyposażenia, B - wyposażenie w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej bez konieczności użycia narzędzi a E- systemem STIHL ErgoStart umożliwiający łatwy rozruch.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Piła spalinowa Stihl MS 181

Piła spalinowa STIHL MS 181 została stworzona z myślą o wygodzie i lekkości użytkowania podczas wycinki drzew o średnicy do 30 cm.

Piła spalinowa Stihl MS 181 C-BE

Piła spalinowa Stihl MS 181 C-BE do prac lżejszych o mocy 1,5 kW / 2,0 KM jest komfortowa w użytkowaniu i bogato wyposażona w m.in. system antywibracyjny.

Piła spalinowa Stihl MS 211

Piła spalinowa Stihl MS 211 wyposażona w system filtrów powietrza o długiej żywotności jest przeznaczona głównie do prac przydomowych a także do ścinki drzew.

Cena 1 899,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 231 C-BE

Piła spalinowa Stihl MS 231 C-BE jest kompaktową pilarką o mocy 2,7 KM z błyskawicznym napinaczem piły łańcuchowej i systemem STIHL ErgoStart. Łatwa obsługa.

Cena 2 449,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 251

Piła spalinowa Stihl MS 251 to idealne narzędzie do pozyskiwania drewna opałowego. Wyposażona w boczny napinacz piły łańcuchowej. Łatwa i ekonomiczna obsługa.

Cena 2 499,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 170

Piła spalinowa Stihl MS 170 (moc 1,2 kW/1,6 KM, dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX) jest kompaktowa, przez co nadaje się do przydomowej obróbki drewna.

Cena 949,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 180

Piła spalinowa Stihl MS 180 jest lekka przez co będzie idealnym narzędziem do przygotowania drewna opałowego. Pilarka z oszczędnym silnikiem spalinowym 2-MIX.

Cena 1 149,00 zł

Jest wiele powodów przemawiających za wyborem pilarki tej klasy: zaawansowane rozwiązania techniczne i wyposażenie bezpieczeństwa zaczerpnięte z pilarek profesjonalnych. Wśród kompaktowych pilarek STIHL znajdą Państwo modele: komfortowe (C), z błyskawicznym napinaczem piły łańcuchowej (B), systemem STIHL ErgoStart umożliwiającym łatwy rozruch (E) lub dodatkowym hamulcem STIHL Quickstop Super (Q). Wybrane modele pilarek spalinowych STIHL dostępne są w wyposażeniu seryjnym z niskoprofilową piłą łańcuchową Picco Duro (PD3) wykonaną ze stopu twardego metalu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?