Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik zawierający m. in. preparat Sintan®, granulat Sorbent Compakt®, płachty sorbcyjne i  chodnik sorbcyjno-izolacyjny.

">

Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Węże W25

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Węże W25

Węże strażackie do pomp pożarniczych oraz do hydrantów to sprzęt służący zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego oraz ochronie zdrowia i życia a także mienia. W związku z tym muszą spełniać określone wymagania. Dokumentem potwierdzającym spełnienie wymagań i dopuszczenia do użycia jest świadectwo dopuszczenia wydane przez Centrum Naukowo - Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej – PIB. W czasie procedury certyfikacyjnej sprawdzane są takie elementy jak konstrukcja wyrobu, znakowanie oraz przede wszystkim szczelność i wytrzymałość na ciśnienie. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie spełniające wszelkie wymagania węże strażackie gdyż tylko takie zagwarantują niezawodność podczas użytkowania.

Wąż strażacki W25

W tym dziale zamieściliśmy węże strażackie o średnicy wewnętrznej 25mm, które służą do gaszenia małych pożarów (tzw. linia szybkiego natarcia). Wąż tłoczny Ø25/20 z łącznikami OSW Eschbach seria 400 jest wężem strażackim tłoczonym do auto i motopomp. Wąż wyścielony jest gumą syntetyczną EPDM "Super light" gwarantującą niezawodność i łatwość użytkowania.  W sprzedaży posiadamy również węże hydrantowe firmy BAZALIN o długości 15 i 20m. Produkty posiadają łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN91/M-51031. Na stronach poszczególnych węży strażackich W25 umieściliśmy ich szczegółową specyfikację.