Latarki PELI

Aktywne filtry

PELI TM Latarka 3315 STREFA 0 ATEX

Latarka PELITM 3315 STREFA 0 ATEX jest wytrzymała i bardzo poręczna. Latarka generuje skupioną wiązkę światła o mocy 110 lumenów. Możliwość instalacji na hełmie

Cena 307,50 zł

Peli TM 2460 StealthLite LED

Latarka PeliTM  wykonana z najlepszej jakości komponentów przeznaczona dla służb mundurowych do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Cena 1 033,20 zł

PELI TM Latarka 3765Z0 STREFA 0

Solidna i wodoszczelna (IPX4 ) Latarka PELITM 3765 STREFA 0 wytwarza mocną wiązkę światła pozwalającą na zasięg świecenia do 256m. Zasilana akumulatorami NiMH.

Cena 1 476,00 zł

PELI TM 3715 Latarka STREFA 0 ATEX

Latarka kątowa PELITM 3715 STREFA 0 ATEX posiada wbudowany wskaźnik poziomu naładowania baterii. W tym modelu źródłem światła jest diodowy moduł świetlny.

Cena 996,30 zł

PELI TM Latarka kątowa PELI 3415MZ0 ATEX Magnes

Latarka kątowa PELITM 3415 ATEX Magnes jest kompaktowa i lekka. Model posiada dodatkowo mocowanie magnetyczne, pozwalające na używanie bez angażowania rąk.

Cena 462,00 zł

PELI TM 9415 Latarka Szperacz Strefa 0 ATEX

Odporna na uderzenia Latarka Szperacz LED PeliTM 9415 Strefa 0 ATEX z mocą 530 lumenów jest idealnym narzędziem do pracy w terenie – w najtrudniejszych warunkach.

Cena 3 444,00 zł

Latarka PELI 9410L LED, akumulatorowa (LI-ION)

Wysokiej klasy latarka aż 1131 lumenów. W bardzo widocznym kolorze, żółtym. Jaskrawy odcień pozwala na dostrzeganie jej w bardzo dużym zadymieniu.

Cena 2 706,00 zł

Latarki PELI 

Bardzo ważnym elementem osobistego wyposażenia strażaka-ratownika jest latarka. Stanowi ona nieodzowny element strażackiego ekwipunku, nie tylko ze względu na to, że umożliwia oświetlenie terenu podczas nocnej interwencji lub orientację w pomieszczeniu pozbawionym źródeł światła. Dobra latarka strażacka to profesjonalny sprzęt, którego głównym zadaniem jest ułatwienie strażakowi wykonywania czynności służbowych podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Po pierwsze, musi posiadać certyfikat EX ATEX uprawniający do użytkowania jej w strefach zagrożonych wybuchem. Po drugie, musi stanowić sprzęt najwyższej jakości, spełniający wszelkie standardy wodoszczelności i odporności na upadki. Po trzecie, musi posiadać funkcje i elementy przydatne podczas interwencji strażackiej, takie jak silna dioda emitująca mocny strumień światła. Światło LED daje doskonałe, kontrolowane światło, znacznie bielsze od najwyższej temperatury koloru lamp halogenowych. Nowoczesne rozwiązanie optyki dla światła LED w latarkach PELI zapewnia doskonały strumień świetlny, pozbawiony cieni, pierścieni i czarnych dziur stawiając latarki tej firmy na najwyższym światowym poziomie.

 

Wszystkie znaki towarowe są zarejestrowanymi i / lub niezarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Peli Products, S.L.U., jej spółka dominująca, spółki zależne i / lub stowarzyszone. 

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?