Filtry

Cena

Cena

  • 91,00 zł - 99,00 zł

Koszule OSP

Aktywne filtry

Koszula męska OSP krótki rękaw

Męska koszula strażacka dla  strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej. Koszula posiada krótki rękaw.

Cena 91,00 zł

Koszula damska OSP krótki rękaw

Damska koszula strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej. Koszula posiada krótki rękaw. Przeznaczona pod mundur galowy damski.

Cena 99,00 zł

Koszule dla OSP

Mundur nie będzie kompletny bez koszuli wyjściowej, oczywiście w kolorze białym. Dobrze skrojona i odpowiednio dopasowana koszula będzie miała wpływ na prezencję strażaka podczas oficjalnych uroczystości. Nie można zapominać o tym, że koszula OSP musi mieć gładką fakturę tkaniny, gdyż tylko taka nada ubiorowi odpowiedniej powagi. Zgodnie z wytycznymi Regulaminu Umundurowania Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP przy koszulach letnich do lewej kieszeni dopina się dystynkcję. Przy wystąpieniach nie wymagających noszenia mundurowej marynarki koszula będzie stanowiła o dbałości o wygląd i estetykę całego stroju.

Koszula wyjściowa OSP

Sklep pożarniczy Strefa998.pl posiada w ofercie wykonane z elanobawełny białe koszule OSP z krótkim rękawem. Koszule posiadają metalowe, oksydowane guziki. Z przodu naszyte zostały dwie kieszenie, do lewej z łatwością dopniemy odpowiednią dystynkcję. Ta część garderoby będzie stanowiła idealne dopełnienie reprezentacyjnego ubioru w cieplejsze dni. Pamiętajmy o stosowaniu wytycznych producenta w zakresie prania. Tylko prawidłowo konserwowana koszula wyjściowa będzie się prezentowała nienagannie przez wiele uroczystości.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?