Pasty do butów

Aktywne filtry

Zestaw szczotek HAIX

Oferujemy profesjonalny Zestaw szczotek HAIX do kompleksowego dbania o obuwie strażackie. W zestawie szczotka do czyszczenia, konserwacji i polerowania.

Cena 47,00 zł

Pasta do butów z membraną HAIX 75ml brązowa

Pasta Haix przeznaczona do pielęgnacji obuwia z gładkiej skóry z membraną. Nadaje skórze połysk, czyni ją wodoodporną jednocześnie zachowując jej oddychalność.

Cena 29,00 zł

HAIX dozownik pasty do butów

HAIX dozownik pasty do butów jest kolejnym przydatnym produktem producenta. Dozownik ułatwia aplikację produktów do pielęgnacji obuwia kupowanych w wiaderku.

Cena 71,00 zł

Impregnat Haix do obuwia

Impregnat w sprayu Haix do zabezpieczania przed przemoczeniem oraz zabrudzeniem (w tym olejami) obuwia z oddychającymi membranami typu GORE-TEX lub Sympatex.

Cena 48,00 zł

Pasta do butów z membraną HAIX

Pasty do butów to specjalny preparat o kremowej lub woskowatej konsystencji przeznaczony do nabłyszczania, a także ochrony butów. Pasty używa się do impregnacji obuwia, aby wydłużyć jego żywotność. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele różnych rodzajów i gatunków past, które są w pełni dostosowane do specyficznych właściwości obuwia bhp. Klasycznym produktem do pielęgnacji obuwia jest pasta do butów, która charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnych wosków, dzięki którym powierzchnia butów nabłyszcza się bez konieczności czasochłonnego polerowania. Zaletą pasty do butów z membraną jest możliwość jej stosowania nawet w bardzo niskich temperaturach. Dzięki dość gęstej strukturze pasta pozostawia bardzo cienką, ale skuteczną warstwę ochronną. Zgodna z wytycznymi producenta konserwacja obuwia pozwoli na zachowanie ich walorów użytkowych a także estetycznych. Kluczowym jest dobór odpowiednich środków do pielęgnacji. Zaletą bezbarwnej pasty do butów jest to, że może być nanoszona na obuwie we wszystkich kolorach. Pasta do butów doskonale impregnuje i pielęgnuje nasze obuwie, a dodatkowo usuwa drobne rysy powstałe w trakcie użytkowania.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?