Pasty do butów

Aktywne filtry

Pasta do butów z membraną HAIX 75ml brązowa

Pasta Haix przeznaczona do pielęgnacji obuwia z gładkiej skóry z membraną. Nadaje skórze połysk, czyni ją wodoodporną jednocześnie zachowując jej oddychalność.

Cena 29,00 zł

Pasta do butów z membraną HAIX

Pasty do butów to specjalny preparat o kremowej lub woskowatej konsystencji przeznaczony do nabłyszczania, a także ochrony butów. Pasty używa się do impregnacji obuwia, aby wydłużyć jego żywotność. W naszym asortymencie dostępnych jest wiele różnych rodzajów i gatunków past, które są w pełni dostosowane do specyficznych właściwości obuwia bhp. Klasycznym produktem do pielęgnacji obuwia jest pasta do butów, która charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnych wosków, dzięki którym powierzchnia butów nabłyszcza się bez konieczności czasochłonnego polerowania. Zaletą pasty do butów z membraną jest możliwość jej stosowania nawet w bardzo niskich temperaturach. Dzięki dość gęstej strukturze pasta pozostawia bardzo cienką, ale skuteczną warstwę ochronną. Zgodna z wytycznymi producenta konserwacja obuwia pozwoli na zachowanie ich walorów użytkowych a także estetycznych. Kluczowym jest dobór odpowiednich środków do pielęgnacji. Zaletą bezbarwnej pasty do butów jest to, że może być nanoszona na obuwie we wszystkich kolorach. Pasta do butów doskonale impregnuje i pielęgnuje nasze obuwie, a dodatkowo usuwa drobne rysy powstałe w trakcie użytkowania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?