Osłony na ostre krawędzie

Aktywne filtry

Mata sprzętowa MT-1

Mata sprzętowa MT-1 jest niepozornym elementem wyposażenia o wielorakim zastosowaniu np. jako miejsce rozłożenia strzępu czy miejsce udzielani pomocy medycznej.

Cena 307,50 zł

Zestaw osłon na ostre krawędzie ZK-20

Zestaw osłon na ostre krawędzie ZK-20 - 2szt. osłon słupków, mata duża i torba transportowa. Elementy wykonane z materiału PVC, tkaniny technicznej, wypełniacza

Cena 405,90 zł

Osłony na ostre krawędzie

Z uwagi na nieprzewidywalność akcji pożarniczo-ratunkowych i związane z tym różne warunki, które możemy zastać na miejscu – Strażacy docenią sprzęt, który nie jest dedykowany wyłącznie do jednej czynności ale też będzie mógł zostać wykorzystany na wiele innych sposobów – w zależności od okoliczności. Takie wielofunkcyjne narzędzia czy akcesoria pozwolą na zaoszczędzenie miejsca i kosztów na doposażenie jednostki. W przedmiotowej kategorii oferujemy matę sprzętową MT-1, która znajdzie zastosowanie podczas wykonywania licznych czynności.

Mata MT-1

Odporna na przetarcia i wykończona odblaskowymi elementami mata narzędziowa MT-1 może zostać wykorzystana nie tylko na cel rozstawienia sprzętu. Znajdzie zastosowanie podczas akcji ratunkowych – jako osłona poszkodowanych przed ostrymi krawędziami i odłamkami powstałymi w trakcie uwalniania z pojazdów, a także podczas akcji z zakresu ratownictwa medycznego – jako np. parawan osłaniający podczas wykonywania czynności medycznych. Mata może również stanowić część wału przeciwpowodziowego. Zakup osłony nie jest dużym wydatkiem a jej wielofunkcyjność z pewnością zostanie doceniona przez Strażaków.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?