Filtry

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 931,00 zł

Sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1

Aktywne filtry

Maski krtaniowe

Prezentujemy sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1 - Maski krtaniowe do udrażniania dróg oddechowych bez konieczności odginania głowy poszkodowanego.

Cena 66,00 zł

Jednorazowe rurki krtaniowe

Jednorazowe rurki krtaniowe - w zestawie 3 szt. do podtrzymania drożności dróg oddechowych. Produkt powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej torby ratowniczej

Cena 281,00 zł

Opaska zaciskowa taktyczna

Opaska zaciskowa taktyczna (2 szt.) jest idealnym akcesorium do użycia w przypadku konieczności zatamowania silnego krwotoku żylnego lub tętniczego kończyn.

Cena 119,00 zł

Extractor - aspirator jadu

Extractor - aspirator jadu to idealne uzupełnienie zestawu PSP – R1 do bezbolesnego i szybkiego usuwania jadu i innych toksyn z organizmu poszkodowanego.

Cena 100,00 zł

Opatrunek wentylowy (zastawkowy)

Torba PSP R1 musi być zawsze uzupełniona o zużyte elementy. Prezentujemy Opatrunek wentylowy (zastawkowy) do zaopatrywania otwartych ran klatki piersiowej.

Cena 56,33 zł

Okulary ochronne

Okulary ochronne - sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1, komplet 2 szt. Okulary do ochrony oczu podczas czynności związanych z udzielaniem pierwszej pomocy.

Cena 10,00 zł

Zestaw opatrunków do PSP R1 (KSRG 2021)

Zestaw opatrunków do zestawu PSP R1 według standardu KSRG 2021. Zawiera wszystkie elementy torby R1 poza opatrunkami hydrożelowymi.

Cena 931,00 zł

Sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1

Każdy wyjazd jednostki gaśniczo-ratowniczej do zdarzenia może wiązać się z koniecznością podjęcia działań z zakresu ratownictwa medycznego. Na tą okoliczność jednostka musi zostać zaopatrzona w zestaw ratownictwa medycznego. Niezależnie od tego, czy dysponujemy torbą czy plecakiem PSP R1 winny one być wyposażone w sposób, dający możliwość udzielenia pomocy poszkodowanym - niezależnie od tego, czy jest to uraz, zatrzymanie akcji serca czy zatrucie. Dlatego pod ręką musimy mieć sprzęt, dzięki któremu nadrzędny cel jakim jest niesienie pomocy będzie mógł zostać osiągnięty.

Zużyłeś – uzupełnij!

Po każdym zużyciu elementy wyposażenia toreb PSP R1 należy wymienić. Dbałość o kompletność zestawu do ratownictwa pozwoli na gotowość w niesieniu pomocy – niezależnie od zastanej sytuacji. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl możecie Państwo zakupić kompletne zestawy uzupełniające PSP R1 zawierające wszystkie elementy zgodne z Wytycznymi do organizacji ratownictwa medycznego w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, zestawy opatrunków a także dodatkowe rzeczy jak aspirator jadu czy taktyczna opaska zaciskowa.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?