W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 168,00 zł - 169,00 zł

Buty wyjściowe PSP

Aktywne filtry

Buty wyjściowe PSP 9025-51

Buty wyjściowe do munduru galowego strażaka Państwowej Straży Pożarnej. Podszewka w butach wyjściowych wykonana została z skóry naturalnej.

Cena 168,51 zł

Buty wyjściowe PSP

Podczas pełnienia służby Strażacy muszą nakładać mundur lub odzież specjalną i ekwipunek osobisty. Należy przykładać szczególną uwagę do stanu odzieży, szczególnie tej wchodzącej w skład umundurowania. Wszystkie elementy powinny być bezwzględnie dobrze dopasowane, odprasowane i czyste co jest szczególnie widoczne w przypadku noszonych butów wyjściowych. Wymogi co do butów wyjściowych PSP znalazły się w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej, w którym czytamy, że winny mieć prosty fason i być wykonane z czarnej skóry z wykończeniem na połysk. W naszej ofercie posiadamy idealny czyniący zadość wskazanym wymaganiom model, który zapewni komfort noszenia podczas najdłuższych uroczystości.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć