W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Hydronetka

Aktywne filtry

Hydronetka plecakowa

Hydronetka powszechnie stosowana szczególnie w okresie wiosennym przy pożarach traw gdzie występuje utrudniony dojazd pojazdów ratowniczo-gaśniczych.

Cena 418,20 zł

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M z pompką umożliwiającą wytwarzanie zwartego lub rozproszonego strumienia wody. Zbiornik w formie plecaka o pojemności 19l.

Cena 405,90 zł

Hydronetka plecakowa ERMAK 25

Dwuwarstwowa Hydronetka plecakowa ERMAK o pojemności 25l dostosowana do podawania wody lub piany gaśniczej. Hydronetka wyposażona w prądownicę pistoletową.

Hydronetka metalowa MDP CTIF

Hydronetka wodna metalowa, stosowana podczas zawodów sportowo-pożarniczych w ćwiczeniu bojowym. Przeznaczona dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Cena 1 020,90 zł

Hydronetka

Hydronetki plecakowe to podręczny, przenośny sprzęt gaśniczy, który składa się ze zbiornika na wodę oraz krótkiego węża zakończonego prądownicą. Tego typu sprzęt podręczny ma zastosowanie w przypadku gaszenia niewielkich pożarów w trudno dostępnym terenie. Często używany do dogaszania pożaru ściółki leśnej, ściernisk, traw itp. Środek gaśniczy w postaci wody zgromadzony w zbiorniku wydobywa się za pomocą ręcznej pompki obsługiwanej przez strażaka. Hydronetka jest niezastąpiona również w przypadku utrudnionego dojazdu dla pojazdów ratowniczo-gaśniczych oraz braku możliwości doprowadzenia linii gaśniczej. Stosowane hydronetki plecakowe w przy działaniach gaśniczych mają pojemności od 17l do 25l w zależności od typu budowy. Na rynku strażackim dostępne są różne rodzaje hydronetek, które mają zastosowanie w codziennym użyciu podczas akcji gaśniczych: hydronetki plastikowe – produkowane z lekkiego i trwałego tworzywa PCV, hydronetki plecakowe – zbiornik wody wyposażony jest w pasy, które umożliwiają przenoszenie sprzętu na zasadzie plecaka, hydronetki metalowe - które najczęściej są wykorzystywane na zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz jako podręczny sprzęt gaśniczy w obiektach.Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć