Hydronetka

Aktywne filtry

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M z pompką umożliwiającą wytwarzanie zwartego lub rozproszonego strumienia wody. Zbiornik w formie plecaka o pojemności 19l.

Cena 516,60 zł

Hydronetka plecakowa ERMAK 25

Dwuwarstwowa Hydronetka plecakowa ERMAK o pojemności 25l dostosowana do podawania wody lub piany gaśniczej. Hydronetka wyposażona w prądownicę pistoletową.

Cena 723,24 zł

Hydronetka metalowa MDP CTIF

Hydronetka wodna metalowa, stosowana podczas zawodów sportowo-pożarniczych w ćwiczeniu bojowym. Przeznaczona dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Cena 1 458,00 zł

Hydronetka plecakowa ERGO S1

Hydronetka plecakowa ERGO S1 z lancą dalekiego zasięgu. Pozwala na szybsze zakończenie akcji wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości dotarcia ciężkich pojazdów.

Cena 540,00 zł

Hydronetka akumulatorowa 19l

Hydronetka akumulatorowa ułatwi pracę podczas pożaru traw. W zestawie: pistolet natryskowy, akumulator 18V Lithum+ (4.0 Ah) z ładowarką i zbiornik na wodę 19l.

Cena 1 664,27 zł

Hydronetka Wodna Strażacka - Kluczowe narzędzie w działaniach pożarniczych

W naszej kategorii "Hydronetki Wodne Strażackie" prezentujemy wyjątkowe narzędzie, które stanowi absolutny niezbędnik w wyposażeniu każdego strażaka i służby ratowniczej. Hydronetki wodne strażackie to symbol skuteczności i niezawodności podczas działań gaśniczych. W naszym sklepie  oferujemy tylko hydronetki wodne strażackie, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i skuteczności. Nasza oferta obejmuje różne modele hydronetek, co pozwala wybrać odpowiednie narzędzie do konkretnej sytuacji.

Hydronetka - produkt strażacki

Hydronetki to podręczny, przenośny sprzęt gaśniczy, który składa się ze zbiornika na wodę oraz krótkiego węża zakończonego prądownicą. Tego typu sprzęt podręczny ma zastosowanie w przypadku gaszenia niewielkich pożarów w trudno dostępnym terenie. Często używany do dogaszania pożaru ściółki leśnej, ściernisk, traw itp. Środek gaśniczy w postaci wody zgromadzony w zbiorniku wydobywa się za pomocą ręcznej pompki obsługiwanej przez strażaka. Hydronetka jest niezastąpiona również w przypadku utrudnionego dojazdu dla pojazdów ratowniczo-gaśniczych oraz braku możliwości doprowadzenia linii gaśniczej.

Różne rodzaje hydronetek wodnych

Stosowane hydronetki plecakowe przy działaniach gaśniczych mają pojemności od 17l do 25l w zależności od typu budowy. Na rynku strażackim dostępne są różne rodzaje hydronetek, które mają zastosowanie w codziennym użyciu podczas akcji gaśniczych: hydronetki plastikowe – produkowane z lekkiego i trwałego tworzywa PCV, hydronetki plecakowe – zbiornik wody wyposażony jest w pasy, które umożliwiają przenoszenie sprzętu na zasadzie plecaka, hydronetki metalowe - które najczęściej są wykorzystywane na zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz jako podręczny sprzęt gaśniczy w obiektach.

Hydronetka strażacka

Hydronetka strażacka w ofercie naszego Sklepu dostosowana jest do podawania wody lub piany gaśniczej. Wewnętrzna warstwa PCV stanowi szczelny zbiornik pozwala to na pełną ochronę przed uszkodzeniami oraz przenikaniem wody. Hydronetka strażacka posiada dodatkowe wkładki na ramionach oraz na pasie biodrowy dające komfort w użytkowaniu. Hydronetka strażacka to często wybierany produkt, który ułatwia pracę Strażakom. Istotną zaletą hydronetek jest odporność na ciężar wody. Doskonale uzupełniają zestawy ratownictwa pożarniczego.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?