Pirometr

Aktywne filtry

Pirometr graficzny Flir TG 165X

Pirometr graficzny FLIR TG165X to model pośredni między pirometrami mierzącymi temperaturę w jednym punkcie, a legendarnymi kamerami termowizyjnymi FLIR.

Cena 2 152,00 zł

Pirometr jako nowy wymiar pomiaru temperatury

Nowy poziom nowoczesnej technologii pirometru w przystępnej cenie sprawia, że to niezbędne narzędzie termowizyjne jest bardziej dostępne dla większej ilości strażaków – mała inwestycja, która może przynieść duże zyski w zakresie bezpieczeństwa, ratowania i ochrony życia. Pirometr to solidny i wytrzymały produkt. Pirometr skonstruowany został przez firmę będącą światowym liderem w technologii termowizji i szybko stała się niezbędnym narzędziem pracy podczas akcji. Pirometr graficzny jest wyposażony w intuicyjne ikony menu i podwójne wskaźniki laserowe co pozwala na łatwą obsługę urządzenia.

Pirometr graficzny

Pirometr graficzny to model pośredni między pirometrami mierzącymi temperaturę w jednym punkcie, a legendarnymi kamerami termowizyjnymi. Urządzenie pozwala, dzięki termowizji, wykryć problemy z temperaturą tam, gdzie normalne radiometry punktowe nie dają sobie rady. Za pomocą pirometru graficznego pomiar temperatury obiektów i detali podczas pożaru można realizować z większą pewnością, aby nie przeoczyć czegoś istotnego.

Pirometr

Pirometr nie jest urządzeniem medyczny, dlatego nie można stosować tego urządzenia do pomiaru temperatury ciała. Wartości ukazywane na wyświetlaczu produktu przedstawiają wyłącznie temperaturę powierzchniową. Pirometr jest często wybieranym produktem jako dodatkowe wyposażeniem ułatwiające służbę Strażaków. Jest również stosowany w innych branżach tj. przemysł motoryzacyjny lub maszynowy, budownictwo czy przemysł chłodniczy. Urządzenie jest oryginalnym i funkcyjnym produktem ułatwiającym pracę w wielu dziedzinach. Jest zdecydowanie idealną inwestycją ułatwiającą zadania z zakresu bezpieczeństwa.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?