Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Pirometr

Pirometr graficzny Flir TG 165X

Pirometr graficzny FLIR TG165X to model pośredni między pirometrami mierzącymi temperaturę w jednym punkcie, a legendarnymi kamerami termowizyjnymi FLIR.

Cena 2 077,47 zł

Pirometr

Oferowany przez sklep Strefa998 pirometr graficzny FLIR TG165 to model pośredni między pirometrami mierzącymi temperaturę w jednym punkcie a legendarnymi kamerami termowizyjnymi FLIR. Urządzenie pozwala, dzięki termowizji, wykryć problemy z temperaturą tam, gdzie normalne radiometry punktowe nie dają sobie rady. Za pomocą pirometru graficznego FLIR TG165 pomiar temperatury obiektów i detali  podczas pożaru można realizować z większą pewnością aby nie przeoczyć czegoś istotnego. Nowy poziom nowoczesnej technologii pirometru FLIR TG165 w  przystępnej cenie sprawia, że to niezbędne narzędzie termowizyjne jest bardziej dostępne dla większej ilości strażaków – mała inwestycja, która może przynieść duże zyski w zakresie bezpieczeństwa, ratowania i ochrony życia. Solidny i wytrzymały pirometr graficzny TG165, skonstruowany przez firmę będącą światowym liderem w technologii termowizji, szybko stanie się niezbędnym narzędziem pracy podczas akcji. Pirometr graficzny TG165 jest wyposażony w intuicyjne ikony menu i podwójne wskaźniki laserowe co pozwala na łatwą obsługę urządzenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć