Filtry

Cena

Cena

  • 1 553,00 zł - 1 841,00 zł

Wytwornica pianowa

Aktywne filtry

Wytwornica piany M4 (WP-4)

Oferujemy profesjonalne Wytwornice do piany M4 (WP-4). Rura wylotowa wytwornicy wykonana została ze stali kwasoodpornej, natomiast uchwyt z gumy.

Cena 1 841,00 zł

Wytwornica piany M2 (WP-2)

Oferujemy Wytwornice piany M2 (WP-2) przeznaczone do wytwarzania piany średniej, przy zastosowaniu proteinowych i syntetycznych środków pianotwórczych.

Cena 1 769,00 zł

Wytwornica piany M4 (WP-4) bez zaworu

Prezentujemy Wytwornice piany M4 (WP-4) bez zaworu odcinającego. Wytwornica do wytwarzania piany średniej z rurą wylotową wykonaną z kwasoodpornej stali.

Cena 1 642,00 zł

Wytwornica piany M2 (WP-2) bez zaworu

Wytwornica piany M2 (WP-2) bez zaworu odcinającego - do wytwarzania piany średniej przy zastosowaniu proteinowych i syntetycznych środków pianotwórczych.

Cena 1 553,00 zł

Wytwornica pianowa

Gaszenie pożarów za pomocą środka gaśniczego w postaci wody w wielu przypadkach powoduje nieuniknione straty materialne. Dlatego skuteczna ochrona przeciwpożarowa nie powodująca tak wysokich strat zmierza w kierunku wykorzystania sprzętu i urządzeń służących do wytwarzania piany. Urządzenia wytwarzające pianę w szczególnych przypadkach gaszenia pożarów sprawdzają się znaczenie lepiej niż tradycyjnie stosowane gaszenie pożarów wodą. Wytwornica piany lub generator tworzy pianę z wykorzystaniem specjalnych środków pianotwórczych na bazie składników syntetycznych i proteinowych. Zastosowanie odpowiedniej wytwornicy pianowej w czasie pożaru pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do sytuacji,  ułatwiającej sprawne przeprowadzanie akcji ratowniczo-gaśniczej z uniknięciem poważnych strat materialnych. Prezentowane przez nas wytwornice piany wykonane są z trwałych, doskonałej jakości materiałów, takich jak stal kwasoodporna, aluminium, nitryl, guma i inne.  Piana gaśnicza wytwarzana jest z mieszaniny środka pianotwórczego i wody. Rozróżnia się typy wytwornic w zależności od natężenia przepływu roztworu wodnego środka pianotwórczego i w zależności od znamionowej liczby spienienia. Prezentowane  modele wytwornic posiadają nasadę 52.

 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?