Obuwie strażackie gumowe

Aktywne filtry

Buty gumowe STRAŻAK 01

Wszędzie tam, gdzie noga strażaka narażona jest na długotrwałą pracę w wodzie idealne są buty gumowe. Zastosowanie filcowego wkładu ocieplającego zapewnia ciepło.

Cena 587,00 zł

Buty gumowe FIREMAN z wkłądką niepalną

Buty strażackie gumowe FIREMAN wykonane z wysokiej jakości materiałów, przeznaczone dla jednostek ochrony przeciwpożarowej. Dostępność butów od styczeń 2022 r.

Cena 424,00 zł

Obuwie strażackie gumowe

Obuwie strażackie gumowe przeznaczone jest dla strażaków z jednostek ratowniczo-gaśniczych w OSP i PSP.  Wykorzystuje je  podczas pożarów i działań związanych z wilgotnym środowiskiem zewnętrznym. Z uwagi na zastosowane materiały oraz technologię wykonania zapewniają wodoodporność, ochronę przed ogniem, a także porażeniem prądem przemiennym do 1kV. Posiadają holewkę pod kolana odporne na płomień i promieniowanie cieplne. W specjalnych butach gumowych zastosowano rodzaj specjalnej podeszwy odpornej na płomienie i promieniowanie cieplne oraz działanie olejów i smarów. Podeszwy posiadają specjalne  urzeźbienie zabezpieczające przed poślizgnięciem a przód buta ma  podnoski stalowe odporne na uderzenia podczas działań. Buty  gumowe posiadają wyjmowane wkłady ocieplające z włókniny wełnianej. Można je używać podczas akcji gaśniczych, w akcjach ratowniczych w wilgotnym środowisku, do działań zabezpieczających w budynkach, w pojazdach, na statkach lub w sytuacjach nagłego zagrożenia z przypuszczalnym oddziaływaniem napięcia z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w dowolnym terenie bez względu na warunki atmosferyczne.

 

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?