Narzędzia podręczne

Aktywne filtry

Widły gospodarcze Fiskars

Zaletą Wideł gospodarczych Fiskars jest ergonomiczny kształt wymuszający prawidłową postawę podczas pracy. Cztery długie zęby wykonane z hartowanej stali.

Cena 140,00 zł

Szpadel ostry Fiskars Solid

Szpadel ostry Fiskars Solid z zaostrzoną krawędzią jest trwały, wytrzymały i wielofunkcyjny. Głowica ze stali hartowanej, rączka z tworzywa w kształcie litery D

Cena 94,00 zł

Szpadel ostry Fiskars Ergo

Zaletą Szpadla ostrego Fiskars Ergo jest ergonomiczny kształt wymuszający prawidłową postawę i zmniejszenie napięcia mięśni pleców. Głowica ze stali hartowanej.

Cena 124,00 zł

 Narzędzia podręczne 

Działania strażaków podczas działań ratowniczo-gaśniczych często są związane z ciężką, fizyczną pracą. Ratownicy podczas tych działań wykorzystują narzędzia podręczne takie jak szpadel, widły itp. Jakość użytego sprzętu podręcznego podczas tych prac ma bardzo duże znaczenie dlatego oferujemy najbardziej trwałe i wytrzymałe narzędzia firmy Fiskars. Obecnie narzędzia Fiskars są wykorzystywane przez strażaków  na całym świecie. Sprzęt firmy Fiskars to narzędzia, które po prostu sprawdzają się w pracy podczas akcji. Wytrzymałość i technologia wykonania stanowią klucz do sukcesu. Przy tworzeniu tych trwałych narzędzi  kluczowe znaczenie ma fakt użycia najlepszych dostępnych materiałów. Łatwa konserwacja i wytrzymałość narzędzi to niezbędne elementy produktów firmy Fiskars. Wszystkie dostępne  narzędzia opracowywane są  wraz z profesjonalistami w tej dziedzinie. Korzystając z  narzędzi Fiskars można łatwiej zachować dobrą pozycję podczas pracy oraz utrzymać odpowiednie kąty w stawach przy jednoczesnym zmniejszeniu siły mięśni. Dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas narzędzia Fiskars będą się sprawdzać i posłużą wiele lat.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?