Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Pilarka do drewna

Pilarka spalinowa Stihl MS 241 C-M

Pilarka spalinowa STIHL MS 241 C-M to dynamiczna pilarka ze sterowanym elektronicznie silnikiem M-Tronic przeznaczona do ścinki drzew. 

Cena 2 849,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 462 C-M VW

Pilarka spalinowa MS 462 C-M VW to najlżejsza w klasie pojemności 70cm³ pilarka z podgrzewanym uchwytem i gaźnikiem.

Cena 5 349,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 500i

Mocna Pilarka spalinowa Stihl MS 500i ze sterowanym elektronicznie wtryskiem paliwa Injection. Przyśpieszenie łańcucha od 0 do 100 km/h w ćwierć sekundy.

Cena 6 399,00 zł

Pilarka do drewna 

Marka Stihl świadczy o najwyższej jakości produktu. Stihl  produkuje wytrzymałe i niezawodne pilarki łańcuchowe do zastosowań w ratownictwie. Łańcuchowe piły spalinowe stanowią jedno z wielu narzędzi mechanicznych, jakie znajdują się na wyposażeniu jednostek straży pożarnej. Piły łańcuchowe renomowanej firmy Stihl znajdują zastosowanie podczas usuwania wiatrołomów, wykonywania przeciwogniowych pasów w lasach i na terenach przyleśnych, w akcjach przeciwpowodziowych do usuwania zatorów z drzew i gałęzi, w przecinaniu konstrukcji drewnianych w czasie gaszenia pożarów różnego rodzaju obiektów z więźbą dachową. Do pilarek dostępne są specjalne piły łańcuchowe przeznaczone do najcięższych zastosowań podczas akcji straży pożarnej, służb ratowniczych i technicznych. Wiosna i lato to okres, w którym częściej spotykamy się z ryzykiem wystąpienia gwałtownych burz, wichur czy innych ekstremalnych zjawisk pogodowych a co za tym idzie zwiększa się liczba interwencji strażaków związanych z usuwaniem ich skutków. Wiąże się to przede wszystkim z pracą mechaniczną pilarką łańcuchową dlatego warto zakupić nowoczesny i niezawodny sprzęt.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć