Filtry

Cena

Cena

  • 3 621,00 zł - 12 095,00 zł

Pompa zanurzeniowa

Aktywne filtry

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 8/1

Pompa NAUTILUS 8/1 to niezawodne urządzenie wyprodukowane przez znaną firmę Rosenbauer zostało przetestowane i certyfikowane zgodnie z normą DIN 14425. 

Cena 12 094,59 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 od ROSENBAUER jest zasilana silnikiem elektrycznym. Pompa z zintegrowanym z konstrukcją pompy systemem ssania na płasko.

Cena 9 386,13 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 ECO

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 ECO Rosenbauer z silnikiem elektrycznym. Lekka pompa o masie 22kg przeznaczona do pracy z mniejszym agregatem o mocy 3 kVA.

Cena 9 950,70 zł

Pompa READY 4 PŁYWAK

Elektryczna Pompa zatapialna READY 4 z PŁYWAKIEM do usuwania zanieczyszczonej wody oraz wody zawierającej piasek i żwir. Wytrzymała i prosta w obsłudze.

Cena 3 621,00 zł

Pompa zanurzeniowa READY 8 PŁYWAK

Pompa zanurzeniowa READY 8 z PŁYWAKIEM. Lekka pompa elektryczna do usuwania wody zanieczyszczonej - także wody zawierającej piasek i żwir. Górna część zdejmowana

Cena 5 685,00 zł

Pompa READY 8

Pompa zatapialna READY 8 o konstrukcji umożliwiającej bezproblemowa wymianę zużytych elementów. Wysokość podnoszenia 14 m, wydajność 20 m3/h, waga 12,5 kg.

Cena 5 235,00 zł

Pompy zanurzeniowe

Pompy zanurzeniowe są szeroko stosowane w działaniach jednostek  Państwowej Straży Pożarnej i zastępów Ochotniczych Straży Pożarnych. Pompy te działają z wykorzystaniem siły odśrodkowej. Siła odśrodkowa działa na zewnątrz osi obrotu lub zataczania. Zasada ta jest wykorzystywana na co dzień, np. w trakcie odwirowywania prania. W trakcie obracania się bębna pralki, woda jest wypierana na zewnątrz przez otwory w bębnie obracającym się z dużą prędkością. To samo zjawisko jest wykorzystywane w przypadku pomp zanurzeniowych. Ciecz jest zasysana przez otwór znajdujący się w dolnej części urządzenia. Napędzany silnikiem wirnik tłoczy ciecz do kanału zbiorczego w wyniku działania siły odśrodkowej. Następnie ciecz jest tłoczona z pompy przez króciec wylotowy do węża. Zastosowanie tego typu pomp przez strażaków zwiększa ich pole działania. pozwala m.in. na wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń i piwnic czy też odpompowywanie studzienek drenażowych. Dużą zaletą pomp zanurzeniowych w porównaniu z innymi pompami polega na możliwości ich bezpośredniego umieszczenia w pompowanej cieczy. Oferowane  przez nas pompy zanurzeniowe do czystej i brudnej wody to urządzenia o wysokiej wydajności i niezawodności o stosunkowo małych gabarytach.

 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?