WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Mocne i wytrzymałe pilarki

Mocne i wytrzymałe pilarki

W tej kategorii umieściliśmy pilarki Stihl z mocnej klasy średniej. Oferowane pilarki są lekkie i poręczne, stanowią niezawodną pomoc przy wszystkich pracach wokół domu i w gospodarstwie rolnym, będąc doskonałym narzędziem do przygotowywania drewna opałowego i cięcia drewna budowlanego. Posiadają wszystkie zalety modeli do prac wokół domu i ogrodu a przy tym znacznie wyższą moc silnika dlatego są również polecane do prac w leśnictwie i przy pielęgnacji krajobrazu. Zaawansowane rozwiązania techniczne Stihl oraz bogate wyposażenie seryjne ułatwią pracę, a także uczynią ją bezpieczniejszą.

Pilarki Stihl

Oferujemy wysokiej jakości, kompaktowe, bardzo wydajne, poręczne i łatwe w użytkowaniu pilarki o różnej klasie mocy, odpowiednie do wydajnej i bezproblemowej pracy zarówno z drewnem miękkim jak i twardym, wymagającym odpowiedniej mocy. Mniejsza i poręczniejsza pilarka Stihl MS 241 C-M (2,3 kW) ze sterowanym elektronicznie silnikiem M-Tronic (M) w wyposażeniu seryjnym jest lekka i zwrotna - idealna do ścinki drzew o mniejszej średnicy oraz do okrzesywania. Ponieważ w użytkowaniu liczy się waga, nawet bardzo mocne pilarki do prac w zasobach drewna średniowymiarowego w klasie mocy od 3,5 do 4 kW takie jak np. Stihl MS 362 C-M posiadają stosunkowo niewielki ciężar. Jeszcze większą moc posiada pilarka Stihl MS 462 C-M VW (4,4 kW), przeznaczona do ścinki i okrzesywania drewna średniotwardego i twardego. Ten model posiada dodatkowe funkcje pozwalające na ciągłość pracy nawet w niskich temperaturach - elektryczne ogrzewanie uchwytu (W) oraz ogrzewanie gaźnika (V) zapobiegające zamarzaniu gaźnika w ujemnych temperaturach.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Pilarka spalinowa Stihl MS 241 C-M

Pilarka spalinowa STIHL MS 241 C-M to dynamiczna pilarka ze sterowanym elektronicznie silnikiem M-Tronic przeznaczona do ścinki drzew. 

Cena 3 499,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 362 C-M

Dynamiczna spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL MS 362 o mocy 4,8 KM o doskonałym stosunku ciężaru do mocy i wysokim momencie obrotowym.

Cena 4 799,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 261

Wydajna i dająca komfort pracy Pilarka spalinowa Stihl MS 261- następca pilarki MS 260. Piła łańcuchowa do profesjonalnego zastosowania nie tylko w leśnictwie.

Cena 3 999,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 291

Uniwersalna Piła spalinowa Stihl MS 291 o mocy 3,8 KM gwarantuje doskonałą wydajność cięcia. Produkt doceniany przez wszystkich pracujących przy obróbce drewna.

Cena 3 049,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 271

Oferujemy uniwersalne Piły spalinowe Stihl MS 271 z oszczędnym, dwusuwowym silnik STIHL w technologii 2-MIX. Jednoczęściowa pokrywa silnika ułatwia serwisowanie.

Cena 2 849,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 311

Kompaktowa i wytrzymała łańcuchowa Piła spalinowa MS 311 od najlepszego na rynku producenta pilarek – Stihl. Idealna do pielęgnacji drzew lub prac z drewnem.

Cena 3 399,00 zł

Piła spalinowa Stihl MS 391

Mocna i wytrzymała Piła spalinowa Stihl MS 391 wyposażona w silnik o niskim poziomie wibracji o mocy 4,5 KM z innowacyjnym systemem filtrów o długiej żywotności.

Cena 3 799,00 zł

Pilarka spalinowa Stihl MS 462 C-M VW

Pilarka spalinowa MS 462 C-M VW to najlżejsza w klasie pojemności 70cm³ pilarka z podgrzewanym uchwytem i gaźnikiem.

Cena 6 599,00 zł

Mocna klasa średnia pilarek STIHL oferuje wszystkie zalety modeli do prac wokół domu i ogrodu, a przy tym znacznie wyższą moc silnika. Są lekkie i poręczne, stanowiąc niezawodną pomoc przy wszystkich pracach wokół domu i w gospodarstwie rolnym, są doskonałe do przygotowywania drewna opałowego i cięcia drewna budowlanego.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?