AED Philips

AED Philips

Defibrylatory AED Philips to intuicyjne urządzenia do umieszczenia w przestrzeni publicznej, dzięki którym każdy może uratować życie. Do ich użycia nie jest wymagana wiedza medyczna - głosowe komendy krok po kroku kierują akcją ratunkową i są zaprojektowane tak, aby można było przeprowadzić defibrylację tylko w sytuacji, gdy rytm serca osoby poszkodowanej wskazuje na taką konieczność. Defibrylatory są lekkie i poręczne a przy tym wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. Automatyczne testy gwarantują ciągłość gotowości do użycia. Defibrylator AED PHILIPS HeartStart model FRx to defibrylator półautomatyczny dostosowany do ratowania zarówno dorosłych, jak i dzieci. Defibrylator AED PHILIPS FRx + klucz pediatryczny jest przeznaczony również do ratowania niemowląt. 

Akcesoria do defibrylatorów AED Philips

Tak jak w przypadku defibrylatorów innych marek, również defibrylatory AED Philips posiadają elementy podlegające wymianie, takie jak np. pakowane w półsztywne opakowania, zwiększające bezpieczeństwo przechowywania Elektrody terapeutyczne SMART II FRX, umożliwiające terapię dorosłych i dzieci. Defibrylatory AED Philips mogą być wykorzystywane również do ratowania niemowląt i dzieci o wadze poniżej 25 kg lub w wieku do 8 lat co umożliwi zakup unikalnego Klucza pediatrycznego do trybu niemowlę/dziecko. Te oraz inne akcesoria do defibrylatorów Philips znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu pożarniczego.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Defibrylator AED PHILIPS HeartStart model FRx

Automatyczny defibrylator zewnętrzny PHILIPS HeartStart model FRx z funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Posiada bardzo wytrzymałą baterię z żywotnością do 4 lat

Cena 6 750,00 zł

Elektrody terapeutyczne SMART II FRX

Elektrody terapeutyczne SMART II FRX do defibrylatorów PHILIPS Frx– do terapii dzieci (przy użyciu klucza pediatrycznego) i dorosłych. Okres przydatności 2 lata

Cena 303,00 zł

Bateria do defibrylatorów PHILIPS FRx/HS1

Baterie (typ baterii - 9 VDC, 4,2 Ah, litowo-manganowa) do defibrylatorów PHILIPS Frx/HS1. Pojemność - min. 200 wyładowań lub 4 godziny pracy w temp. 25°C.

Cena 864,00 zł

Klucz pediatryczny do trybu niemowlę/dziecko

Klucz pediatryczny do trybu niemowlę/dziecko do defibrylatora AED Philips Frx. Do ratowania dzieci do 8 lat lub do 25kg wagi - zmniejsza energię defibrylacji.

Cena 378,00 zł

Zestaw szkoleniowy do AED PHILIPS FRx

Zestaw szkoleniowy do AED PHILIPS Frx zawierający elektrody i matę symulującą pacjenta. Osiem scenariuszy resuscytacji i defibrylacji, trwałość do 100 cykli.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?