WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

AED Philips

AED Philips

Defibrylatory AED Philips to intuicyjne urządzenia do umieszczenia w przestrzeni publicznej, dzięki którym każdy może uratować życie. Do ich użycia nie jest wymagana wiedza medyczna - głosowe komendy krok po kroku kierują akcją ratunkową i są zaprojektowane tak, aby można było przeprowadzić defibrylację tylko w sytuacji, gdy rytm serca osoby poszkodowanej wskazuje na taką konieczność. Defibrylatory są lekkie i poręczne a przy tym wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. Automatyczne testy gwarantują ciągłość gotowości do użycia. Defibrylator AED PHILIPS HeartStart model FRx to defibrylator półautomatyczny dostosowany do ratowania zarówno dorosłych, jak i dzieci. Defibrylator AED PHILIPS FRx + klucz pediatryczny jest przeznaczony również do ratowania niemowląt. 

Akcesoria do defibrylatorów AED Philips

Tak jak w przypadku defibrylatorów innych marek, również defibrylatory AED Philips posiadają elementy podlegające wymianie, takie jak np. pakowane w półsztywne opakowania, zwiększające bezpieczeństwo przechowywania Elektrody terapeutyczne SMART II FRX, umożliwiające terapię dorosłych i dzieci. Defibrylatory AED Philips mogą być wykorzystywane również do ratowania niemowląt i dzieci o wadze poniżej 25 kg lub w wieku do 8 lat co umożliwi zakup unikalnego Klucza pediatrycznego do trybu niemowlę/dziecko. Te oraz inne akcesoria do defibrylatorów Philips znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu pożarniczego.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Elektrody terapeutyczne SMART II FRX

Elektrody terapeutyczne SMART II FRX do defibrylatorów PHILIPS Frx– do terapii dzieci (przy użyciu klucza pediatrycznego) i dorosłych. Okres przydatności 2 lata

Cena 320,00 zł
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?