W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

AED Philips

Aktywne filtry

Defibrylator AED PHILIPS HeartStart model FRx

Automatyczny defibrylator zewnętrzny PHILIPS HeartStart model FRx z funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Posiada bardzo wytrzymałą baterię z żywotnością do 4 lat.

Cena 6 264,00 zł

Elektrody terapeutyczne SMART II FRX

Elektrody terapeutyczne SMART II FRX do defibrylatorów PHILIPS Frx– do terapii dzieci (przy użyciu klucza pediatrycznego) i dorosłych. Okres przydatności 2 lata

Cena 274,41 zł

Bateria do defibrylatorów PHILIPS FRx/HS1

Baterie (typ baterii - 9 VDC, 4,2 Ah, litowo-manganowa) do defibrylatorów PHILIPS Frx/HS1. Pojemność - min. 200 wyładowań lub 4 godziny pracy w temp. 25°C.

Cena 756,00 zł

Klucz pediatryczny do trybu niemowlę/dziecko

Klucz pediatryczny do trybu niemowlę/dziecko do defibrylatora AED Philips Frx. Do ratowania dzieci do 8 lat lub do 25kg wagi - zmniejsza energię defibrylacji.

Cena 345,28 zł

Zestaw szkoleniowy do AED PHILIPS FRx

Zestaw szkoleniowy do AED PHILIPS Frx zawierający elektrody i matę symulującą pacjenta. Osiem scenariuszy resuscytacji i defibrylacji, trwałość do 100 cykli.

Cena 430,50 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć